Kto zaśpiewa podczas Sylwestra miejskiego 2013 w Katowicach? W internecie pojawiły się już pierwsze informacje na ten temat. Gwiazdą wieczoru w Katowicach będzie Doda. Potwierdzenie tej informacji znalazło się na oficjalnym profilu wokalistki na Facebooku:

„Doda ponownie spędzi Sylwestra na scenie! To Katowice powitają rok 2014 z Dodą i jej zespołem. Artystka da trzy 15-minutowe występy, pierwsze wejście o 22:30. Oprócz Dody pod katowickim Spodkiem zagra również zespół Bajm. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy wszystkich fanów oraz mieszkańców Katowic!”

Z notatki wynika, że na miejskim sylwestrze pojawi się również zespół Bajm z charyzmatyczną wokalistką Beatą Kozidrak.

Doda wystąpiła ostatni raz na koncercie sylwestrowym w 2010 roku w Warszawie na „Sylwestrowej Mocy Przebojów 2010” (jej występ w poniższym wideo). Wcześniej występowała również na sylwestrowych zabawach we Wrocławiu i Łodzi. Rok temu spędziła Sylwestra na prywatnej imprezie w Miami z Joanna Krupą. Jak zaprezentuje się po latach?

Sylwester miejski w Katowicach 2013 ma kosztować miasto ok. 2 mln złotych. Planowana jest również transmisja na żywo w jednej ze stacji telewizyjnych. Tradycyjnie zorganizowany będzie na placu przy Alei Wojciecha Korfantego pod katowickim Spodkiem.

Komentarze

  • Prezes Juhas
    Odpowiedz

    Juhas Prezes Juhas Prezes Z wszystkich wykonawców The Chznce zasługuje na najwyższy szacunek. Wokalnie pobiły wszystkich wykonawców Sylwestrowej Nocy w całej Polsce. Dały popis swoich umiejętności nie tylko wokalnych pod Spodkiem w Katowicach. Występ DODY to jakaś porażka, kicz i wokalnie słabo, Bajm także nie najlepiej ale Beata miała chyba problem z głosem. W pozostałych miastach też było nie najlepiej. A dziwi mnie to że gwiazdy za grubą kasę śpiewają i grają z playback, The Chance śpiewa na żywo. To są prawdziwe gwiazdy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się


Zarejestruj się


Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.