Sylwester miejski w Gorzowie Wielkopolskim ma już swoją gwiazdę! Będzie to zespół Varius Manx. Poszukiwania głównego artysty koncerty sylwestrowego trwały kilka tygodni. Propozycji było wiele, ale ostatecznie wygrał Varius Manx, z którym udało się wynegocjować korzystną stawkę. „Jesteśmy tuż przed podpisaniem umowy” – dodaje Włodzimierz Rój – dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorzowie Wielkopolskim.

Jak co roku, również i w tym zabawa odbędzie się na zachodnim bulwarze Warty. Początek wydarzenia planowany jest na godz. 22:30. Około godz. 23:00 na scenie ma się pojawić zespół Varius Manx. O północy władze miasta złożą zebranym mieszkańcom. Możemy spodziewać się również pokazu sztucznych ogni. Sylwester pod chmurką zakończy się ok. godz. 01:00.

Program sylwestra miejskiego w Gorzowie Wielkopolskim

22:30 – zabawa przy muzyce mechanicznej

23:00 – występ zespołu Varius Manx (cześć I)

00:00 – 01:15 – noworoczne życzenia, toast i pokaz fajerwerków

00:15 – występ zespołu Varius Manx (cześć II)

01:00 – zakończenie imprezy

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku Varius Manx wystąpił na sylwestrowym koncercie w Katowicach obok zespołów Golden Life, K.A.S.A, Golec Orkiestra i Kasi Wilk. Gwiazdą wieczoru był wtedy DJ Shaun Baker. W tym roku w zespole Roberta Jansona zaśpiewa nowa wokalistka Edyta Kuczyńska (Edi Ann), która dołączyła do Varius Manx w maju 2013 roku.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się


Zarejestruj się


Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.