Wiele osób lubi spędzać czas aktywnie, dbając nie tylko o zgrabną sylwetkę, ale także o zdrowie. Ćwiczy, biega, jeździ na rowerze, zdrowo się odżywia. Dla niektórych, sportowców amatorów i zawodowców, jest to sposób na życie. Trudno zrezygnować im z takiego trybu życia także w Sylwestra. Nie ma się co dziwić, skoro ta noc najczęściej wiąże się elegancką zabawą, górami jedzenia, wędrówką między parkietem a stołem. Gdy także spotkania w domu ze znajomymi nie spełniają oczekiwań, warto poszukać innych rozwiązań, spędzić ten wieczór oraz pierwszy dzień nowego roku nietypowo i zdrowo.

Przede wszystkim zastanów się, czy nie lepiej przywitać nowy rok 1 stycznia planując nadzwyczajną, poranną aktywność. Jeśli nie masz ochoty na tradycyjną zabawę w Sylwestra i nie masz innych planów, połóż się wcześniej spać.

Poszukaj nowych i ciekawych form aktywnego spędzenia czasu. Może to być surfing, wspinaczka, paintball, ale też różnego rodzaju gry jak snooker, bule, rzutki. Rozrywka nie zawsze musi być męcząca, chodzi o atrakcyjność, odmienność.

Możesz spotkać się w gronie ludzi o podobnym trybie życia i zainteresowaniach. Zorganizujcie specjalne wydarzenie sportowe w Sylwestra lub pierwszego dnia nowego roku, bazujące na znalezionych pomysłach. Wspólny paintball na pewno będzie świetną zabawą.

Jeśli decydujesz się na wielką przygodę w Nowy Rok, w Sylwestra nie pij dużo alkoholu. Możesz ograniczyć się do noworocznego toastu wzniesionego lampką szampana lub wybrać szampana bezalkoholowego- przecież Sylwester bez alkoholu również może być udany. Gdy znajdziesz się już w wodzie, na szlaku, czy w lesie, pamiętaj, że jest to wyjątkowy czas, to twoje powitanie nowego roku. Na pewno będzie niezapomniane, szczególnie jeśli wyruszysz wraz z innymi poszukiwaczami przygód wcześnie rano. Po co? Aby zacząć nowy rok o wschodzie słońca.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się


Zarejestruj się


Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.