Sylwester może wydawać się trochę nudny jeżeli jesteś w ciąży, ponieważ nie możesz napić się alkoholu i robić niektórych rzeczy, których byś chciała. Istnieje jednak wiele możliwości dla kobiet w ciąży na spędzenie tej nocy, nawet jeśli zbliża się już termin rozwiązania. Jeśli ciąża jest zagrożona, pamiętaj, aby omówić swoje plany sylwestrowe z lekarzem.

Spędź spokojny wieczór z ukochaną osobą. Zjedz kolację przy świecach, a później obejrzyj powitanie nowego roku w telewizji. Możesz zamówić coś na wynos i zjeść leżąc na kanapie i oglądając telewizję. Możesz zorganizować małe przyjęcie sylwestrowe dla swoich przyjaciół i rodziny i zjeść z nimi pyszną kolację składającą się z tradycyjnych polskich potraw.

Znajdź w mieście miejsca, w których organizowane są przyjęcia sylwestrowe. Niektóre z miast oferują imprezy rozrywkowe, koncerty i pokazy sztucznych ogni. Jeśli twój lekarz wyraził zgodę na dłuższą podróż, możesz wybrać się do innego, większego miasta na Sylwester na rynku.

Zrób coś, czego nie będziesz miała szansy zrobić kiedy już urodzisz dziecko, np. wybierz się na romantyczną, egzotyczną wyprawę ze swoją drugą połową. Na wycieczce rozkoszuj się czasem, jaki macie teraz tylko dla siebie, ponieważ już niedługo na świat przyjdzie twoje dziecko.

Idź na kolację z przyjaciółmi albo z rodziną. Restauracje pozostają zazwyczaj długo otwarte w sylwestrową noc. Możesz zostać również kierowcą dla przyjaciół, którzy piją alkohol.

Jeśli poczujesz się zmęczona lub przeciążona, usiądź na chwilę i odpocznij. Jeśli nadal będziesz odczuwała przemęczenie, możesz w każdej chwili zrezygnować i wrócić do domu. Jeśli czujesz natomiast, że twoje wyjście mogło spowodować komplikacje lub czujesz, że będziesz rodzić, skontaktuj się ze swoim lekarzem lub udaj się niezwłocznie do szpitala.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się


Zarejestruj się


Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.