Co tym razem przepowiadają astrologowie, wróżki, chiromanci?

Zmiany klimatyczne

Potop

Czy rok 2013 okaże się ziszczeniem najgorszych koszmarów zwolenników teorii wielkiego topnienia i ocieplania się klimatu? Może należałoby zacząć budować coś na kształt Arki Noego?

Burze słoneczne

Wzmożona intensywność tego typu działalności Słońca prócz problemów z elektrycznością, może nawet spowodować przebiegunowanie Ziemi! Co oznacza, że zmieni się kierunek pola magnetycznego naszej planety. Chociaż nie jest to zjawisko nowe i już kilkakrotnie miało miejsce, bądźmy czujni. Rok 2013 może odbić się czkawką nawet artystom!

Zmiany w świecie sztuki

Można także znaleźć informację o renesansie sztuki i muzyki. Najbliższy rok ma być bardzo owocny dla aktorów, muzyków, artystów wszelkiej maści i kompozytorów. Przewiduje im się co prawda utratę bogactwa, ale ma to ich zmienić. Zaczną dostrzegać wartości prostych rzeczy i wydarzeń. Zmienią po prostu swoje priorytety. Zmuszeni sytuacją będą poszukiwali prostych przyjemności, a także kontaktu z tym, co jest tak naprawdę ważne.

Finanse

Złota rada dla wszystkich zarządzających pieniędzmi – bądźcie uważni. Nie dajcie się zwieźć pozorom. W 2013 roku narodzą się możliwości stworzenia nowego systemu, w którym każdy będzie miał większe szanse i możliwości. Istnieje nadzieja na stworzenie lepszego świata.

Wszystkie te informacje wydają się być dosyć niewyraźne. Najlepiej jest jednak pamiętać, że w dużej mierze to my kierujemy naszym życiem i zamiast powierzyć swój los niewiadomym, lepiej podkasać rękawy i samemu o siebie zadbać.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się


Zarejestruj się


Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.