Poniżej prezentujemy gotowe treści dowcipnych życzeń sylwestrowo-noworocznych. Jeśli brakuje Ci pomysłu na życzenia lub po prostu nie masz czasu na ich układanie, to wystarczy, że skopiujesz jedną z poniższych propozycji do swojego telefonu. Być może, życzenia z artykułu zainspirują Cię do wymyślenia własnych życzeń. Jeśli chcesz to, podziel się nimi w komentarzu.

Śmieszne SMSy na Nowy Rok

Kasy Kulczyka, fury Rydzyka, mocy Pudziana, chaty Beckhama, humoru od rana oraz świętowania Nowego Roku w dobrej formie.

¤¤¤¤¤¤¤¤ To jest 8 reniferów Św. Mikołaja widzianych od tylu. Wyślij SMS do 8 osób, bo jak nie to zaczną srać i będziesz mieć gówniany rok.

Nowy Rok już do nas bieży, a Ty wciąż pijany leżysz. Fajerwerki, śnieg, muzyka, już szampana każdy łyka, Stary Rok się w Nowy zmienia, przeto szczęścia ślę życzenia Zdrowia, szczęścia, pomyślności, forsy góry i miłości, mnóstwa uniesień po zmroku, życzę Ci w Nowym Roku

Święta, Święta i po Świętach, nikt już o nich nie pamięta, bo Sylwester już za pasem, bawmy ostro się w tym czasie.

W następnym roku idź do przodu krok po kroku. Niech Cię nadmiar kasy nie meczy, niechaj fiskus Cię nie dręczy. Niech rodzina żyje w kupie, resztę miej głęboko w du***. Niech złota rybka wypije szampana, niech czyta Ci w myślach, bawi się do rana.

Ile razy Miller skłamał, ile Kwach obietnic złamał, ile Kalisz nosi sadła, ile Beger owsa zjadła, ile Huszcza wziął na boku tyle szczęścia w nowym roku!

W Sylwka będzie ludzi tłok, a przed Tobą cały następny rok. Więc trzymaj się ciepło, niech kłopoty przed Tobą uklękną. Bo w czterech literach je mamy i wszystko dobrze sobie poukładamy.

Kapuchy i chwały, niech da Ci ten rok cały, aby panienki za Tobą szalały, by stać Cię było na marzeń spełnienie, a oprócz tego na czyste sumienie.

Pełnego brzuszka, białego puszka, humoru dobrego, sylwestra pijanego, dużo przyjemności, jedynej miłości, kogoś u twego boku, tego ci życzę w nowym roku!

Wierszyki SMS na Nowy Rok

Stary Rok mija, lecz marzenia zostają, niech one się Tobie wszystkie spełniają i z Nowym Rokiem niech los Ci się odmieni, a ogród życia wnet się zazieleni.

Dziesięć, dziewięć … głośno liczę, a Tobie Kochanie życzę: niechaj wszystko, o czym marzysz, w Nowym Roku się wydarzy.

Wiele szczęścia i miłości, sukcesów i pomyślności, niech Wam zdrowie dopisuje, a gotówki nie brakuje. W Nowym Roku przesyłają i szampana popijają…

Bardzo dużo prezentów, mało w życiu zakrętów, Dużo bąbelków w szampanie, Kogoś, kto zrobi śniadanie, a na każdym kroku szczęścia w Nowym Roku!

Gdy Nowy Rok staremu cyfrę zmienia, Wszyscy — wszystkim ślą życzenia! Przy tej pięknej sposobności, Życzę Ci dużo radości!

Na wszystkie dni Nowego Roku życzę Ci wiary w sercu i światła w mroku, obyś jednym krokiem mijał przeszkody, byś czuł się silny i wiecznie młody.

Kolejny Sylwester, lecz życzenia te same — byś w przyszłym roku zbudował zamek, byś miał sto koni i sto samochodów, byś nigdy do płaczu nie miał powodów.

Piękne noworoczne życzenia SMS

W Nowym Roku życzę Ci 12 miesięcy zdrowia, 53 tygodnie szczęścia, 8760 godzin wytrwałości, 525600 minut pogody ducha i 31536000 sekund miłości.

Ten cudowny pełen radości czas świąt niech przyniesie wiele szczęścia i radości, a Nowy Rok spełni najskrytsze marzenia.

Ile w Chinach Chińczyków, ile w Indiach koralików, ile w Polsce bocianów, ile w Turcji dywanów, ile piasku w Maroku, TYLE SZCZĘŚCIA W NOWYM ROKU.

Ma śnieżynko niech Rok Nowy, będzie dla nas wyjątkowy, niechaj chwile szczęścia same, go wypełnią — Twój Bałwanek.

Życzę Ci zabawy do białego rana, najlepszych piosenek, pysznego szampana! Choć nie jestem z Tobą w noworoczną noc, pamiętaj też o mnie przez następny rok.

Na Nowy Rok życzę Ci pomyślności, potęgi miłości, siły młodości, samych spokojnych, pogodnych dni i mnóstwa cudownych i wzniosłych dni.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się


Zarejestruj się


Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.