Sylwester to niewątpliwie wyjątkowa noc w roku. Podczas niej nikt nie chce się nudzić: wszyscy chcą się bawić do białego rana. Co zrobić, by znajomi, których zaprosiliśmy do siebie, nie wyszli w połowie imprezy? Jakie atrakcje im przygotować, żeby zapamiętali tę noc na długo?

Przebierzmy się!

Jeśli twoi znajomi są otwarci i potrafią się bawić świetnym pomysłem, będzie przebierany Sylwester. Wymyślcie jeden temat główny: postać z filmu, ikony popkultury, kultura orientu… pomysłów będzie tyle, ile osób zapytacie, także jest w czym wybierać. Spośród nich wybierzcie jeden, powiedzcie gościom i czekajcie, aż przyjdą przebrani. Możecie też udekorować mieszkanie tak, żeby współgrało z gośćmi. Podczas imprezy głosujcie na najlepiej przebraną osobę, która otrzyma później zaszczytny tytuł Króla lub Królowej Balu. Podczas imprezy róbcie mnóstwo zdjęć, żebyście mogli kiedyś wrócić pamięcią do tej „najlepszej imprezy sylwestrowej”.

Śpiewać każdy może…

… czasem lepiej, lub trochę gorzej. W Sylwestra każdy umie śpiewać! Zorganizujcie więc u siebie karaoke. W internecie znajdziecie setki piosenek z podstawionym tekstem. Lista zależy od umiejętności waszych gości. Żeby było śmieszniej, wybierzcie piosenki w różnych językach. Śpiewanie angielskiego rapu może okazać się zabawne dla kogoś, kto zna angielski, ale nie może sobie poradzić z szybkim wymawianiem słów. Mikrofony można zrobić z kartonu i pamiętajcie, żeby dla zwycięzcy karaoke przygotować jakąś specjalną nagrodę czy dyplom „Najlepszego polskiego śpiewaka 2012 roku”.

Taniec z … Gwiazdami?

Czemu nie? Idealna okazja do sprawdzenia jak tańczą twoi znajomi! Możecie naśladować tańczące gwiazdy z ich teledysków, wymyślić własny układ taneczny lub po prostu tańczyć aż do utraty tchu. Imprezy taneczne zawsze kończą się dobrze, a czas do północy minie wam w mgnieniu oka! Zadbajcie tylko o dobrą sylwestrową muzykę i ruszajcie na parkiet!

Moc życzeń

Jeśli sądzicie, że petardy są przereklamowane i szukacie czegoś innego, co godnie je zastąpi to idealnym pomysłem, będzie puszczenie w niebo lampionów szczęścia. Tradycja przywędrowała do Polski aż z Chin, gdzie wierzono, że tylko marzenia lecące do nieba będą mogły się spełnić. Napiszcie na lampionach swoje ukryte pragnienia, czy zwykłe życzenia noworoczne i poślijcie je w niebo. Zapewnicie swoim znajomym niesamowite i magiczne przeżycia. Lampiony kupicie niedrogo przez internet lub w specjalnych sklepach.

Do fajnego Sylwestra potrzebni są przede wszystkim fajni ludzie. Na swoją listę gości wpiszcie osoby, które znacie i lubicie. Dzięki temu ta noc będzie naprawdę wyjątkowa!

Komentarze

  • gizela
    Odpowiedz

    moj maz jest taki sztwny ze nikt go nie lubi wiec jak zwykle siedzimy w domu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się


Zarejestruj się


Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.