Daj do zrozumienia swojej rodzinie i przyjaciołom, że naprawdę chcesz, aby nadchodzący rok był dla nich naprawdę szczęśliwy. Możesz sprawić, aby poczuli się oni wyjątkowo na początku nowego roku przez podarowanie im prezentu lub niezwykłej myśli. Wiele osób przygotowuje listę postanowień noworocznych i są wśród nich osoby, które chcą otrzymać życzenia z nimi związane. Podsłuchuj przez cały rok ich pomysłów na cele do zrealizowania w nowym roku i włącz je w przemyślane prezenty.

Użyj cytatu

cytat

Postanowienia noworoczne są powszechne i często trudne do zrealizowania. Cytat znanej osoby może dodać humoru Twoim życzeniom sylwestrowym. Przypomnij drugiej osobie, że w tym roku będzie znów czas na niezrealizowane postanowienia noworoczne – „Niech wszystkie twoje problemy trwają tak długo, jak twoje postanowienia noworoczne” (słowa Joey’a Adams’a, komika i aktora). Innym dobrym ciekawym cytatem jest myśl Oprah Winfrey: „Szczęśliwego Nowego Roku i kolejnej szansy dla nas, aby zrobić to wreszcie dobrze

Użyj anonimowego cytatu i wyraź szczere życzenia, aby w nowym roku wszystkie negatywne wydarzenia miały pozytywny wynik: „Gdy jesteś samotny, życzę miłości, gdy jesteś w smutku, życzę radości, gdy jesteś wzburzony, życzę pokoju, gdy sprawy wydają się puste, życzę nadziei„.

Opraw życzenia

ramka

Wypisz listę życzeń na papierze w stonowanym kolorze. Eksperymentuj z kolorem, fasonem i rozmiarem czcionki dopóki twoje życzenia nie staną się przyjemne dla oka. Użyj tytułu takiego jak „Noworoczne życzenia” albo „Moje życzenia dla Ciebie”. Staraj się, aby życzenia były krótkie i mieściły się w jednej linijce tekstu.

Oto kilka dobrych przykładów życzeń noworocznych:

  • przebiegnij dwa kilometry nie zatrzymując się
  • naucz się robić na drutach
  • czytaj jedną książkę w miesiącu

Poszukuj pomysłów na życzenia, które będą odpowiednie dla danej osoby. Umieść listę życzeń w ładnej ramce, aby sprawić, żeby prezent był jeszcze piękniejszy.

Podaruj dziennik

dziennik

Wpisz notatkę po wewnętrznej stronie okładki dziennika zawierającą najlepsze życzenia na Nowy Rok. Dzienniki są prezentem, z którego obdarowani mogą korzystać przez cały rok na wiele różnych sposobów. Zapalony sportowiec może w nim prowadzić rejestr odległości, czasów lub przebytych tras. Dzienniki mogą zawierać prywatne myśli i osobiste motywacje. Na koniec roku można przeczytać myśli spisane w dzienniku i dokonać refleksji nad osiągnięciami i sukcesami. Ciekawym uzupełnieniem dziennika może być eleganckie pióro.

Sprezentuj kalendarz

kalendarz

Kalendarz dzienny znaleźć można w wielu różnych motywach, takich jak zwierzęta, krajobrazy, znane miejsca, żarty lub złote myśli na każdy dzień. Możesz podarować kalendarz dopasowany do zainteresowań odbiorcy. Kalendarze są łatwe do znalezienia w księgarniach lub centrach handlowych, szczególnie w pod koniec roku. Przed podarowaniem kalendarza, dodaj notatki do szczególnie istotnych dat. Będą nośnikami Twoich złotych myśli i życzeń.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się


Zarejestruj się


Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.