Pomysłów na spędzenie sylwestrowej nocy jest niezwykle wiele. Jednym z tych, które gwarantują świetną zabawę jest karaoke. To wspaniały sposób na udaną imprezę sylwestrową. Każdy lubi karaoke, bo łączy pokolenia mnóstwem świetnej zabawy i pozytywnej energii.

Ulubione piosenki

Jeśli organizujesz sylwestrowe karaoke, koniecznie przygotuj repertuar z wyprzedzeniem. Aby nie marnować czasu na szukanie utworów podczas sylwestrowej imprezy, poproś swoich gości kilka dni wcześniej o listę ulubionych utworów. Jeśli każdy uczestnik poda 5 piosenek, uzbieracie z pewnością dość długą listę na początek sylwestrowej zabawy.

Hity na sylwestrowe karaoke

Zebraną listę utworów zawsze warto uzupełnić największymi światowymi i polskimi hitami, które zna każdy. Często znamy już doskonale teksty tych przebojów, a wtedy śpiewanie staje się jeszcze prostsze. Polecamy nasze top 20 polskich i zagranicznych hitów na sylwestrowe karaoke:

 1. Europe – The final countdown (KONIECZNIE!)
 2. Maryla Rodowicz – Niech żyje bal – (KONIECZNIE!)
 3. Akcent – Przez twe oczy zielone
 4. Britney Spears – …Baby One More Time
 5. Celine Dion – My heart will go on
 6. Sarsa – Naucz mnie
 7. Ania Wyszkoni – Czy ten pan i pani
 8. Farba – Chcę tu zostać
 9. 2+1 – Chodź, pomaluj mój świat
 10. Whitney Houston – I Will Always Love You
 11. Mrozu – 1000 metrów nad ziemią
 12. Miley Cyrus – Wrecking Ball
 13. Natalia Nykiel – Error
 14. Dżem – Wehikuł czasu
 15. Perfect – Autobiografia
 16. Maryla Rodowicz – Ale to już było
 17. Bonnie Tyler – Total Eclipse Of The Heart
 18. Czesław Niemen – Dziwny jest ten świat
 19. Irena Jarocka – Kawiarenki
 20. Metallica – Nothing Else Matters

Utwory tematyczne

Organizujesz sylwester tematyczny? Twoje piosenki również muszą być tematyczne! Sylwester w hawajskim klimacie błaga o lekkie, taneczne rytmy reggae. Sylwester w morskim stylu nie może obyć się bez szant i utworu „10 w skali Beauforta”. Muzyka country i klasyczny rock idealnie sprawdzą się na sylwestrze z amerykańskim motywem.

Odpowiedni sprzęt

Dużym atutem sylwestrowego karaoke będzie prawdziwy mikrofon, rzutnik lub duży telewizor i nagłośnienie lepsze niż głośniki z laptopa. Jeśli postarasz się o dobry sprzęt (nie musi to być sprzęt z górnej półki) to goście będą zachwyceni.

Pamiętaj, że w karaoke nie liczą się umiejętności wokalne, ale to jak się bawimy muzyką. Każdy śpiewać może, trochę lepiej lub trochę gorzej. Do głosu na sylwestrowym karaoke powinien dojść każdy!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się


Zarejestruj się


Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.