Jeśli nie masz sylwestrowych planów, a chciałbyś spędzić ten czas nietypowo, warto przeczytać poniższy artykuł. Mamy tu kilka propozycji, które być może przypadną ci do gustu, będą odskocznią od codzienności oraz pozwolą zapamiętać ci świętowanie na długo!

Sylwester w góralskiej bacówce

Słyszałeś o sylwestrze w górach, ale nigdy wcześniej nie miałeś okazji, by przekonać się, jak to jest? To może w końcu nadeszła pora by to zmienić! Mamy nadzieję, że ten artykuł zachęci cię do świętowania w atmosferze góralskiej chaty. Po pierwsze: klimat wierchów — górskie powietrze pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie, zdaje się, że lampka szampana ma zupełnie inny aromat. W górach fajerwerki zdecydowanie bardziej kontrastują z ciemnym tłem nieba. Atmosfera bacówki jest wyjątkowa, nie tylko za sprawą klimatu, ale także dzięki uprzejmości i otwartości górali, którzy chętnie dotrzymają ci towarzystwa podczas wznoszenia toastu noworocznego. Także architektura bacówek jest specyficzna — stare drewniane chaty ogrzewane kominkiem wpływają na niezapomniany nastrój podczas pobytu. Wierchy zapewniają sporo atrakcji — w ciągu dnia można wybrać się na stok, by pojeździć na nartach, a jeśli nie należysz do osób aktywnie spędzających czas, to sam widok ośnieżonych górskich zboczy powinien cię zadowolić!

Sylwester z szalonym kuligiem

Wystarczy ciepło się ubrać, zorganizować sanie i zgraną ekipę — to podstawa! Do ciągnięcia sań potrzebny ci będzie ciągnik, koński lub psi zaprzęg! Emocje będą niezapomniane! Pamiętaj jednak, by zachować ostrożność, nie chciałbyś przecież, by przygotowana na powitanie Nowego Roku butelka szampana uległa zniszczeniu podczas szybkiej jazdy.

Sylwestrowa biesiada

Jeśli lubisz atmosferę zabawy, a bale i kluby znudziły cię, to powinieneś pomyśleć nad biesiadą! Tańce, hulańce, swawole – to to, co czeka cię, gdy wybierzesz taką formę świętowania Nowego Roku. Ten typ zabawy kierujemy do fanów polskiej kuchni — na biesiadzie nie zabraknie swojskiego jadła. Chcesz potańczyć do tradycyjnej, polskiej muzyki, bo współczesne rytmy biją drzwiami i oknami? Zatem biesiada jest alternatywą dla ciebie. Podczas zabawy sylwestrowej poznasz także wielu ludzi, z którymi oglądanie fajerwerków będzie dużo ciekawsze. Warto też pomyśleć o tradycyjnych strojach, zabawa będzie wówczas całkowicie klimatyczna. Zapewniamy cię, że podczas biesiady szampan będzie smakować zupełnie inaczej!

Sylwestrowa zabawa przy ognisku

Nic tak nie rozgrzeje twojej duszy jak ogniskowa atmosfera. Długie rozmowy przy kiełbaskach i pieczonych ziemniakach to typowy scenariusz każdego ogniska. Miłe towarzystwo przy akompaniamencie gitary bardzo pozytywnie wpłynie na sylwestrowy nastrój. Ognisko to opcja tania, nie problem także ognisko zorganizować – wystarczy trochę drewna i odpowiednio do tego przeznaczone miejsce. Polecamy jednak tę formę świętowania podczas ciepłych okresów noworocznych.

Sądzimy, że ognisko i sylwestrowy kulig przypadną do gustu każdemu, z kolei biesiadę polecamy szczególnie parom i grupom przyjaciół. Dzieciom taka forma spędzania sylwestra mogłaby się nie spodobać.

Mamy nadzieję, że któraś z naszych propozycji odpowiada ci i zdecydujesz się na świętowanie Nowego Roku właśnie w taki sposób, czego ci życzymy.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się


Zarejestruj się


Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.