Jeśli wolisz domówki, zorganizuj własne przyjęcie karnawałowe. Wykaż się pomysłowością, zaproś znajomych i bądź gospodarzem szalonej i niezapomnianej nocy!

Zaproszenia
Przygotuj oryginalne zaproszenia wykonane własnoręcznie lub zaprojektuj je na komputerze. Jeżeli organizujesz imprezę tematyczną, trzymaj się motywu przewodniego imprezy. Zaproś znajomych którzy dobrze czują się we własnym towarzystwie i z którymi wiesz, że impreza będzie udana!

Temat imprezy
Zastanów się, czy chcesz zorganizować tradycyjną imprezę karnawałową z przebierańcami (obowiązkowymi lub nie) czy przyjęcie tematyczne. Nie możesz się zdecydować? Podpytaj znajomych, może podsuną Ci fajny pomysł na temat przewodni imprezy i razem poczujecie się jak w filmie!

Fotobudka
Fotobudka to zawsze świetny i łatwy do zrealizowania pomysł na pamiątkę z imprezy. Jak to zrobić, by osiągnąć fajny efekt bez dużego wysiłku? Wystarczy wyciąć z kartonu ramkę i umieścić na niej np. temat przewodni imprezy albo powycinać różne kształty i nakleić je na wykałaczki (np. wąsy, chmurki z tekstami).

Gry planszowe
Coraz większą popularność zyskują gry planszowe – jeżeli nie masz ich w domu, możesz poprosić znajomych, żeby przynieśli je ze sobą lu znaleźć w okolicy wypożyczalnię gier planszowych – jest to naprawdę tanie!planszowych – jest to naprawdę tanie! Sprawdzony gry na domówki to np. kalambury albo 5 sekund.

Konkursy z %
Jeżeli planujesz imprezę zakrapianą alkoholem, poszukaj w internecie gier z procentami. Możesz zorganizować np. Music Quiz – dzielicie się na dwie drużyny, jedna osoba jest dj?em, na środku stoi stolik ze szklankami z piwem dla dwóch osób – gdy osoba z drużyny rozpozna piosenkę, musi najpierw wypić piwo ze szklanki i dopiero może powiedzieć tytuł piosenki. Kolejna gra to gra do której potrzebna jest jedynie talia kart, napoje z % i rozrywkowe towarzystwo – wszyscy siadają w kółku, na środku leży talia kart i każda osoba ciągnie po kolei kartę z kupki i pokazuje innym – każda figura coś oznacza (np. czwórka – piją same dziewczyny, siódemka – trzeba jak najszybciej podnieść rękę do góry) – w zależności co oznacza karta, ta czynność musi zostać wykonana.

Podczas swojej własnej imprezy możesz wykazać się pomysłowością – to w końcu twoja noc!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się


Zarejestruj się


Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.