Sylwester w kinie od kilku lat stał się bardzo popularny. Stoi za tym niewielki koszt, poznanie nowej formy rozpoczęcia Nowego Roku oraz możliwość połączenia pasji oglądania filmów z zabawą sylwestrową. Nie ma przy tym podziały na wiek, to opcja dla każdego.

Wystarczy wybrać seans z odpowiadającymi nam filmami, ale trzeba przyznać, że w większości opcję tą wybierają młode osoby. Zatem skoro budzi tak duże zainteresowanie, może warto zastanowić się nad tą opcją w tym roku? Nie trzeba wybierać największego kina w mieście, równie dobrą atmosferę i zabawę oferują małe kina. Już w okolicach listopada pojawiają się pierwsze informacje i zaproszenia na Sylwestra.

Kina proponują różne kombinacje filmów, dostosowanych do naszych oczekiwań. Każdy znajdzie coś dla siebie i romantyczne dusze, i osoby lubiące kino akcji, grozy. Aby wzbudzić jak największe zainteresowanie widzów, często z okazji Sylwestra przygotowywane są pokazy przedpremierowe, najciekawsze filmy przyszłego roku. Jednak kino to nie tylko filmy. W przerwach między seansami na widzów czeka specjalnie przygotowany poczęstunek (szwedzki stół lub niekiedy również ciepłe posiłki), drinki oraz szampańska zabawa taneczna. Scena kinowa zmienia się w parkiet, co jest niespotykanym widokiem. Organizowane są także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Zazwyczaj noc sylwestrowa w kinie zaczyna się po 20, pokazy filmowe trwają do ok. 2, a całość jeśli zawiera zabawę taneczną trwa do białego rana. Nie pozostaje nic innego jak życzyć dobrej zabawy.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się


Zarejestruj się


Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.