Sylwester Miejski 2023/2024 obiecuje niezapomnianą zabawę, przynosząc szeroki wachlarz wydarzeń i miejsc do świętowania. Pomimo pewnych ograniczeń, związanych z odwołaniem imprez w niektórych popularnych miastach, nadal jest wiele atrakcyjnych opcji do wyboru. Oto przegląd najbardziej interesujących lokalizacji na Sylwestra Miejskiego!

Sylwester w Chorzowie – Moc Przebojów na fali

Impreza Sylwestrowa Moc Przebojów telewizji Polsat w Chorzowie zdobyła serca Polaków, stając się jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń na koniec roku. Pomimo pewnych niepewności co do oficjalnego potwierdzenia, już pojawiły się ogłoszenia pierwszych artystów, w tym Feel, Golec uOrkiestra oraz Doda, którzy zaplanowali swoje występy na sylwestrowej scenie w Chorzowie.

Sylwester pod Tatrami

Organizowany przez Telewizję Polską Sylwester Marzeń w Zakopanem to jedno z najpopularniejszych wydarzeń sylwestrowych w Polsce. Potwierdzono, że tegoroczna edycja również odbędzie się na Równi Krupowej. Szczegóły pełnej listy gości na tegorocznym „Sylwestrze Marzeń” w TVP pozostają tajemnicą do 19 grudnia, ale już teraz wiadomo, że scenę rozbłysną talentem niektóre z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Maryla Rodowicz już potwierdziła swój udział. Znana z energetycznych wystąpień i niezapomnianego wokalu, Rodowicz zapowiada niezapomnianą noc sylwestrową. Edyta Górniak również pojawi się na scenie „Sylwestra Marzeń”. Justyna Steczkowska dołącza do grona gwiazd tego wyjątkowego wydarzenia. Jej niepowtarzalny głos i sceniczna charyzma obiecują niezapomnianą rozrywkę.

Sylwester Miejski w Gdańsku

Gdańsk szykuje się na podwójną dawkę zabawy podczas Sylwestra Miejskiego w 2023 roku. Dwie imprezy zostały zaplanowane są w różnych dzielnicach miasta. Pierwsza odbędzie się w Jarze Wilanowskim w dzielnicy Chełm, gdzie na scenie pojawi się Sylwia Grzeszczak. Druga impreza planowo ma miejsce przy molo w dzielnicy Brzeźno, z występem Gromee.

W Opolu powrót po przerwie!

Opole wraca do organizacji miejskiego Sylwestra po czteroletniej przerwie. Impreza odbędzie się na parkingu Stegu Areny. Rozpocznie się o godzinie 21:30 i będzie dostępna bezpłatnie. DJ Grand F oraz trio Komodo zapewnią rozgrzewkę, a poza tym można spodziewać się są także licznych atrakcji.

Gdzie nie odbędzie się sylwester miejski?

Niestety, niektóre popularne miasta zdecydowały się odwołać swoje imprezy sylwestrowe z powodów ekonomicznych. Wśród nich znajdują się Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Lublin i Białystok. Mimo to, wiele innych miejsc w Polsce oferuje niepowtarzalne atrakcje i zapewniają wspaniałą atmosferę podczas Sylwestra Miejskiego 2023/2024.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się


Zarejestruj się


Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.