Gwiazdami tegorocznego Sylwestra w Lublinie, który odbędzie się na Placu Litewskim będą Kayah, Kasia Cerekwicka, Kuba Badach i Sławek Uniatowski.

Oprawę muzyczną całego koncertu zapewni orkiestra „MK Momot & Kuligowski Orkiestra” pod batutą Tomasza Momota, której członkowie pochodzą z Lublina i okolic. „Specjalnie na ten wieczór orkiestra przygotowała największe polskie i zagraniczne hity. Wykona je wspólnie z gwiazdami, w nowych aranżacjach i w powiększonym, aż 20-osobowym składzie.” – mówi rzecznik prezydenta Lublina Beata Krzyżanowska. Na lubelskiej scenie zaśpiewają również Anna Karwan i Mateusz Krautwurst znani z udziału w programach rozrywkowych „Voice of Poland” i „Must Be The Music”. Występy uzupełnią pokazy taneczne Formacji Tańca Towarzyskiego Politechniki Lubelskiej GAMZA.

„Dla wielu lublinian naturalnym miejscem powitania Nowego Roku jest Plac Litewski. Serdecznie zachęcam do wspólnej zabawy podczas Sylwestrowej Nocy Przebojów.” – komentuje prezydent Lublina Krzysztof Żuk.

Zabawa ma rozpocząć się o godz 20:30 i zakończyć o godz. 01:00. O północy przedstawiciele władz Lublina wzniosą sylwestrowy toast i złożą życzenia. Chwilę później odbędzie się pokaz sztucznych ogni.

Miasto szacuje, że na miejski Sylwester wyda więcej niż w ubiegłym roku. Wtedy organizacja Sylwestra kosztowała 370 tys. zł. W tym roku kk. 200 tys. zł mają pochłonąć same wynagrodzenia dla artystów, a konieczne jest również opłacenie ochrony i obsługi technicznej wydarzenia.

Wiadomo, że w studiu Radia Lublin trwają już próby orkiestry „MK Momot & Kuligowski Orkiestra”. Za dwa, trzy tygodnie do prób mają dołączyć również gwiazdy.

Program Sylwestra miejskiego w Lublinie 2013/2014

20:30 – start imprezy
20:40 – występ Anny Karwan i Mateusza Krautwurst
22:55 – I część koncertu MK Momot & Kuligowski Orkiestra z gwiazdami
24:00 – pokaz fajerwerków
00:20 – II część koncertu MK Momot & Kuligowski Orkiestra z gwiazdami
01:00 – zakończenie imprezy

Komentarze

  • Kaśka
    Odpowiedz

    Czy wiadomo o której godzinie będzie występ Kayah?

  • Justa
    Odpowiedz

    Ale kicha, szał…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się


Zarejestruj się


Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.