Sylwester = bal, elegancja, luksus. Ale czy na pewno? Nie zawsze! Przecież są inne możliwości!

Wielu z nas chce spędzić Sylwestra kameralnie, w gronie najbliższych osób. Nie potrzeba do tego żadnych balów sylwestrowych, odpowiedniej stylizacji, sali balowej czy orkiestry. Wystarczy tylko dobre towarzystwo, lampka szampana, odpowiednia muzyka i domowe zacisze.

Aby Sylwester spędzony w domu był udany, najlepiej przygotować kilka przekąsek oraz szybkich potraw na Sylwestra, stworzyć sylwestrową atmosferę dekorując dom imprezowymi ozdobami, przygotować konkursy i gry, by zapewnić gościom świetną zabawę. Dobrze jest zaprosić najlepszych znajomych, zebrać zgraną paczkę. Dzięki temu dobra zabawa będzie gwarantowana.

Zostając w domu, nie musimy martwić się o kreację, buty, dodatki czy fryzurę. Często ubrania zakupione na sylwestrowy bal leżą nieużywane przez cały rok, a zdarza się, że nie zakładamy ich już nigdy. Zabawa w domu pozwala więc nie tylko odciążyć domowy budżetu, ale także nasze szafy.

Na Sylwestrowym balu często czujemy się spięci. Wiadomo, nie możemy zachowywać się zupełnie swobodnie, bo wokół znajdują się nieznajomi, a elegancki wystrój i stroje nadają imprezie bardziej oficjalny charakter. We własnym domu, czy u znajomych czujemy się luźno, nieskrępowanie, dlatego Sylwester spędzony w gronie najbliższych nam osób zawsze wiąże się z udaną zabawą. Najważniejsze jest to, żeby spędzić sylwestrową noc tak, jak się pragnie i z ludźmi, z którymi dobrze się czuje. Nie można ulegać namowom innych, postępować wbrew sobie. Obecnie witanie Nowego Roku na sali balowej nie jest już tak popularne jak kiedyś, a wielu ludzi woli spotkać się z rodziną i przyjaciółmi na domowym przyjęciu. Taka forma sylwestrowej zabawy może również być mile wspominana.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się


Zarejestruj się


Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.