Według meteorologów amerykańskich aura pod koniec grudnia 2013 ma być podobna do tej zeszłorocznej. Zima nie zapowiada się mroźna, a opady śniegu mają być sporadyczne, choć intensywne. Niewykluczone będą jednak zawieje śnieżne. Bardzo możliwe jest to, że Nowy Rok witać będziemy bez śnieżnej pokrywy.

Rosyjscy naukowcy zapowiadają zupełnie inną aurę na przełomie roku. Wieszczą oni, że zima będzie najmroźniejsza od 100 lat! Według nich czekają nas w grudniu spadki temperatury dochodzące nawet do minus 30 stopni Celsjusza. Spędzenie kilku godzin na powietrzu podczas miejskiego sylwestra może okazać się zatem nie lada wyzwaniem!

Czyje prognozy będą bliższe prawdy? Przekonamy się w grudniu. Więcej pewniejszych szczegółów pogody na Sylwestra już wkrótce!

Długoterminowa prognoza pogody ma charakter orientacyjny, dlatego warto zweryfikować zawarte w niej informacje na kilka dni przed terminem, który nas interesuje. Prognozy z dalekim horyzontem czasowym pozwalają jedynie sprawdzić ogólną tendencję pogodową.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się


Zarejestruj się


Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.