Wybierz swój wymarzony weekendowy wypad i przeżyj magiczne andrzejki 2021! Wróżenie z kart, lanie wosku? W tym roku czeka Was o wiele więcej! Andrzejki na Mazurach, na Kaszubach czy w górach? Wybraliśmy dla was najciekawsze pomysły. Wyjątkowe, andrzejkowe oferty dotyczą okresu między 26, a 28 listopada. Zaplanujcie wyjazd andrzejkowy dla singli, we doje lub z dziećmi!

Bal jak z bajki – Andrzejki na zamku

Uczta dla duszy i dla podniebienia! Przeżyjcie wspólnie weekend pełen magii w Mszanie Dolnej. Spędźcie andrzejki w górach w romantycznej scenerii. W pakiecie dwie imprezy andrzejkowe – w piątek i sobotę – konkursy, wróżby i zabawy andrzejkowe. Zajrzyjcie jednak do specjalnie opracowanej na to wydarzenie karty dań! Takie menu zadowoli zarówno oczy jak i żołądek nawet największego konesera. Przepowiadamy wyjątkowo smakowitą zabawę!

Andrzejkowy Bal i relaks na Mazurach

Sprawdźcie andrzejki w Hotelu Spa na Warmii i Mazurach nad jeziorem Dadaj. Dostosujcie swój andrzejkowy plan idealnie dla siebie. W zależności od waszych możliwości, wybierzcie sam Bal Andrzejkowy z uroczystą kolacją i pokazem iluzji. Możecie też wybrać opcję z noclegiem w hotelu bądź weekendowy pakiet andrzejkowy z wyżywieniem, basenem i sauną w pięknych okolicznościach przyrody. Ceny już od 165 zł za osobę! Specjalnie dla dzieci zorganizowane są w hotelu animacje oraz Bal Andrzejkowy dla najmłodszych!

Western Night – Andrzejki w stylu country

Szukacie czegoś naprawdę wyjątkowego? Przenieście się na Dziki Zachód w wyjątkowej scenerii Brennej, między Szczyrkiem i Wisłą. Wyjątkowy pakiet andrzejkowy Western Night. W cenie nocleg ze śniadaniem i kowbojska zabawa do rana z wyżywieniem, wróżbami i Dj.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się


Zarejestruj się


Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.