Choć Sylwester jest dopiero w grudniu, dużo wcześniej trzeba zdecydować gdzie, z kim i jak chcemy spędzić tę noc. Jeśli decydujemy się na imprezę poza domem lub wyjazd w góry czy do innego miasta, to odpowiednio wcześniej musimy także zarezerwować miejsce, ponieważ na ostatnią chwilę nic nie znajdziemy.

1. Zadbaj o ubranie

ubranie

Jeśli chodzi o kobiety, to przygotowania obejmują, także wiele innych czynności poza rezerwacją miejsc czy kupnem odpowiedniego stroju. Chociaż i to wymaga czasu i przemyślenia – przecież każdy chce wyglądać wyjątkowo, zarówno kobiety jak i mężczyźni. Strój trzeba dopasować do miejsca i stylu imprezy, a także do własnej osobowości i upodobań. A zakupy trzeba zrobić odpowiednio wcześniej – przecież nikt nie chce spędzić sylwestra w starych jeansach!

2. Popracuj nad figurą

Postanowienia noworoczne

Kobiety, które w Sylwestra zachwycić chcą nie tylko kreacją czy nową fryzurą, ale również świetną figurą dość wcześnie muszą pomyśleć o diecie i ćwiczeniach. Warto zacząć jeść więcej warzyw i owoców, pełnowartościowych posiłków i zapisać się na fitness lub ćwiczyć w domu. Oprócz wyczekiwanego sylwestrowego efekty zafundujemy sobie przy okazji lepszy nastrój.

3. Znajdź partnera

krawat

Tym samotnym, którzy sylwestrową noc chcą spędzić w miłym towarzystwie, odpowiednio wcześnie wypada zająć się poszukiwaniami osoby towarzyszącej na imprezę, przecież nikomu nie jest obojętne, z kim będzie się bawił. Warto dobrze to przemyśleć i dokonać najlepszego wyboru, by nikt nie popsuł nam zabawy.

4. Zorganizuj transport

transport

Ważnym elementem sylwestrowej organizacji jest transport. Jeśli wybieramy się na imprę do lokalu bądź do znajomych, warto zorganizować sobie odpowiednio wcześniej transport. W sylwestrową noc taksówki są zawsze droższe, ale i rozchwytywane, a nie chcemy przecież marznąć po zabawie. Także na znajomych nie ma co liczyć, ponieważ każdy chce świętować tę noc.

5. Zabezpiecz się przed kacem

tabletka

Warto także pomyśleć o noworocznym poranku, który dla niektórych imprezowiczów może nie należeć do przyjemnych. Należy zaopatrzyć się w środki przeciwbólowe lub przygotować inne sprawdzone sposoby na noworocznego kaca, jak na przykład rosół, który w Nowy Rok tylko odgrzejemy.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się


Zarejestruj się


Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.