Oficjalna lista artystów, którzy wystąpią na sylwestrowym koncercie telewizji Polsat w Katowicach nie jest jeszcze znana, ale z wypowiedzi samych gwiazd i informacji jakie pojawiają się na ich profilach społecznościowych można dowiedzieć się gdzie planują wystąpić 31 grudnia.24 października marka ANA Cichosz – Fashion Designer zdradziła na swoim profilu na Facebooku, że zaczęła już pracę nad strojami dla całego zespołu Piękni i Młodzi, którzy to wystąpić mają na Sylwestrze z Polsatem.

piekni

Również 24 października wygadała się o swoich sylwestrowych planach w wywiadzie Beata Kozidrak. Artystka powiedziała – „Przecież ja muszę w Katowicach zaśpiewać nowe piosenki”. Tym samym jednoznacznie zdradziła, że wystąpi na sylwestrowym koncercie w Katowicach.

W tym roku telewizje przygotowały wiele zmian. TVN przeniosło swoją sylwestrową imprezę z Krakowa do Warszawy. TVP2 zrezygnowała z organizacji koncertu we Wrocławiu i planuje go w Toruniu. TVP1 po wielu latach wyemituje swój sylwestrowy program. Jedynie telewizja Polsat pozostaje wierna miastu Katowice i ponownie zagości tam z sylwestrowym koncertem pełnym gwiazd.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się


Zarejestruj się


Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.