Sylwester to doskonała okazja na spędzenie czasu z ukochaną osobą i zrobienie razem czegoś romantycznego czego nie robi się na co dzień. Wymarzony wieczór niekoniecznie musi wiązać się z wyjściem. Pozostanie w domu może, okazać się najlepszym pomysłem. Ten artykuł pomoże stworzyć plan tej jedynej w roku nocy sylwestrowej, jeśli nie dysponujecie dużą ilością pieniędzy. Należy pamiętać, że najważniejsze w ten wyjątkowy wieczór jest stworzenie romantycznej atmosfery. Wyciągnijcie kilka świec, dawno nieużywaną zastawę stołową i przygotujcie dekoracje, a poczujecie moc sylwestrowego nastroju.

Ustal menu sylwestrowe

Na początek musisz pomyśleć o wybraniu wyjątkowego dania głównego jako wstępu do Waszego wieczoru. Przy podejmowaniu decyzji, jakie danie przyrządzić, pomyśl o ulubionej potrawie swojej drugiej połówki. Możesz właśnie ugotować to co lubi najbardziej. Nie zapomnij o sylwestrowym deserze!

Zrób zakupy

Kilka dni wcześniej wybierz się na zakupy w celu zaopatrzenia się w potrzebne składniki. Pamiętaj o kupieniu białego lub delikatnie musującego wina z winogron. Wino jest idealne dla podkreślenia wyjątkowej atmosfery. Można znaleźć naprawdę dobre wino w niskiej cenie — zazwyczaj ok. kilkunastu złotych.

Romantyczna atmosfera

Zapal kilka świec. Wyjmij poduszki i koce i ułóż na kanapie. Spędź Sylwestra we dwoje, przytul w ciepłym i wygodnym miejscu w domu i poczujcie się jak na randce. Potraktuj tego Sylwestra jako wspólne przedsięwzięcie, zawierające kilka niespodzianek, dzięki którym twój partner poczuje się wyjątkowo.

Odpowiednio zaplanuj swoją kolację

Kiedy zbliża się już Sylwester, zaplanuj wystarczająco dużo czasu na przygotowanie tej wspaniałej kolacji. Na ten wieczór wyjmij okazjonalną, porcelanową zastawę, którą z pewnością trzymasz zapomnianą na dnie szafki kuchennej. Udekoruj stół świecami i postaw na nim kieliszki do wina.

Wyłącz światła, pozwól, aby świece rozświetlały pokój, włącz nastrojową muzykę i pozostaw ją w tle podczas kolacji. Ciesz się wspólnie spędzonym czasem ze swoim ukochanym oraz pyszną potrawą sylwestrową przygotowaną własnoręcznie przez ciebie.

Weź relaksującą kąpiel we dwoje

Relaks zapewnić może wspólna kąpiel z bąbelkami lub odprężający pobyt w jacuzzi, jeśli takie posiadacie. Tam powspominacie poprzedni rok i podzielicie się swoimi nadziejami i marzeniami związanymi z nadchodzącym rokiem. Jeśli pozostało wam jeszcze trochę wina, zabierzcie je ze sobą do wanny. Nie zapomnij o postawieniu kilku świec wokół wanny, aby podkreślić nastrój.

Obejrzyjcie wspólnie film

Po kąpieli włącznie wyjątkowy film i zasiądźcie na kanapie, wtuleni w siebie, aby go obejrzeć. Wybierz kilka filmów, które oboje z chęcią obejrzycie. Jeśli nie możecie dojść do kompromisu odnośnie tego, jaki film będzie cieszyć was oboje, wybierz dwa filmy: jeden dla ciebie, jeden dla partnera. Obejrzyjcie dwa, aby obie strony były zadowolone. Dobrym rozwiązaniem jest również sięgnięcie po Wasz wspólny, ulubiony film na blu-ray lub DVD. Można również wybrać serię filmów, takie jak trylogia Ojca Chrzestnego, składającą się z trzech filmów, które można oglądać jeden po drugim.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się


Zarejestruj się


Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.