Koniec roku to czas kiedy portfel świeci pustkami, stan na koncie zbliża się do zera, a na kolejną wypłatę przyjdzie jeszcze trochę poczekać. Brak dużych środków pieniężnych niech nie zniechęca Was do zorganizowania sylwestra! Oto kilka porad, jak przygotować tę niezwykłą imprezę za przysłowiowe grosze.

Zaproszenia przez Internet

Na co dzień kontaktujesz się ze swoimi znajomymi przez Internet. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaproszenia sylwestrowe wysłać za pomocą poczty elektronicznej czy wiadomości na portalu społecznościowym. Dziś nie będzie to postrzegane jako zachowanie w złym tonie. To łatwy, szybki, a przede wszystkim darmowy sposób komunikacji!

Każdy co łaska

W zaproszeniu warto podkreślić, aby każdy przyniósł coś do zjedzenia. Dzięki temu każdy będzie miał swój wkład w imprezę, a gospodarz zostanie odciążony ze żmudnych, a przede wszystkim drogich przygotowań. Resztę zakupów można zrobić w jednym z tanich supermarketów i dzięki temu zaoszczędzić kilka groszy.

Dekoracje sylwestrowe

Warto pomyśleć o kupieniu dekoracji ze znacznym wyprzedzeniem. W grudniu ceny wszystkich gadżetów  związanych z sylwestrem rosną. Za dekoracje sylwestrowe w hurtowniach lub na aukcjach internetowych nie zapłacimy wiele, a kupione ze znacznym wyprzedzeniem nie zrujnują Waszego skromnego budżetu. Jedną z ciekawszych dekoracji imprezowych są balony. Są tanie, a jednocześnie bardzo efektowne. Nie zapominajcie o ozdobach choinkowych: łańcuchy i lampki dodadzą Waszym mieszkaniom uroku.

W co się ubrać

Nie masz w co się ubrać, a w portfelu pustki? Warto pomyśleć o wybraniu się na maraton po secondo-handach, proponujących dużą różnorodność za niewielką cenę. Znajdziecie tam tani, a zarazem niepowtarzalny strój na sylwestrowy wieczór.

Potrzebujesz więcej inspiracji? Sprawdź inne pomysły na sylwester w domu.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się


Zarejestruj się


Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.