Jeśli szykujemy sylwestrową imprezę, musimy zaplanować ją na długo przed 31 grudnia. Szczególnie gdy zamierzamy wyjechać, aby przywitać Nowy Rok. Mimo że już zdążyliśmy zapomnieć o śniegu, a nasze myśli wciąż są przy letnich wakacjach, w Internecie już teraz znajdziemy wiele ofert ośrodków organizujących sylwestrowe zabawy. Ofert na pewno będzie przybywać, dla nikogo nie zabraknie miejsc, ale jak w obliczu takiej mnogości wybrać tę najlepszą?

Ile osób?

Przede wszystkim zastanówmy się, w jakim gronie chcemy spędzić tę niepowtarzalną noc. Czy zabieramy ze sobą jedną osobę, czy całą grupę przyjaciół? Im więcej osób tym trudniej dogadać się co do szczegółów, ale kiedy już nam się to uda sprawdzajmy jedynie te oferty sylwestrowe, które gwarantują odpowiednią liczbę miejsc.

Gdzie?

mapa

Różne są pomysły na spędzenie Sylwestra, więc dostosujmy ofertę do naszych potrzeb. Jeśli oczekujemy romantycznego i kameralnego wieczoru tylko we dwoje, szukajmy małego pensjonatu na uboczu albo domku w leśnym zaciszu. I odwrotnie – jeśli chcemy bawić się cały wieczór na szalonej imprezie, szukajmy ofert hoteli, klubów, pubów i restauracji.

Z kim?

Ogólną zasadą jest, że wśród „swoich” będziemy lepiej się bawić. Dlatego jeśli jesteśmy np. studentem, poszukajmy ofert dla studentów. Jeżeli singlem, seniorem, czy rodziną z dziećmi – znajdźmy propozycje skierowane właśnie do nas, a wtedy będziemy pewni, że będzie to udany Sylwester.

W jakim terminie?

Kiedy wolne w Sylwestra?

Upewnijmy się także czy termin wyjazdu będzie odpowiedni. Oczywiście zabawa w sylwestrową noc nas nie ominie, ale jeśli urlop mamy od 1 stycznia, a oferta rozpoczyna się już 29 grudnia i tym samym nie zgramy urlopu z datami w ofercie, może ominąć nas mnóstwo atrakcji, nie mówiąc już o stracie pieniędzy. Oferty sylwestrowe z terminami pobytów znaleźć można m.in. w bazie ofert sylwestrowych www.sylwestrowo.pl.

Co ma oferta?

Sprawdźmy jak bogata w atrakcje, jest dana oferta. Im jest ona szersza, tym lepiej powinniśmy się bawić i tym mniej narzekać na brak emocji. Sylwestrowa noc i cały wyjazd nie musi przecież ograniczać się jedynie do balu i pokazu sztucznych ogni.

Kto organizuje?

Jeśli szukamy oferty wyjazdu, sprawdźmy wszystko to, co sprawdzamy przy wyjeździe na wakacje, czyli stan, w jakim jest pokój, gwarantowane wyżywienie i lokalizację. Poza tym zweryfikujmy jakie doświadczenie w organizowaniu takich imprez posiada organizacja przedstawiająca ofertę. Im więcej sylwestrowych nocy zorganizowała, tym większe prawdopodobieństwo, że będziemy się dobrze bawić.

Jakie są opinie o ofercie?

opinia

Równie ważne są także opinie innych. Popytajmy znajomych, którzy byli już w danym miejscu lub poszukajmy opinii w Internecie. Komentarzy dotyczących organizatora i ośrodka. Pozwoli nam to uniknąć niemiłych niespodzianek.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się


Zarejestruj się


Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.