Sylwester w wodzie? Czemu nie! Pasję miłości do morza możemy połączyć z hucznym świętowaniem Nowego Roku. Strony internetowe prześcigają się w ofertach – proponują sylwester na statku, promie lub na łodzi podwodnej. Ta ostatnia oczywiście w połączeniu z nurkowaniem i przeżywaniem tej magicznej chwil w morskich głębinach. Znajdziemy wiele propozycji w Polsce i za granicą.

Dla tych z Państwa, którzy chcą znaleźć się na wodzie i stąd podziwiać noc sylwestrową, propozycja sylwestrowego rejsu. Szum morza, powiew morskiej bryzy, nieustanne kołysanie fal i bezkresna dal sprawią, że będzie to niezapomniany Sylwester i fascynująca przygoda. Do wyboru jest krótki rejs krajowy, trwający z reguły 2 dni lub dłuższy, nawet kilkunastodniowy po wodach międzynarodowych. Organizatorzy przestrzegają jednak, by przy zainteresowaniu tą ofertą brać pod uwagę nasze doświadczenie z morskimi podróżami. Przywitanie Nowego Roku chorobą morską nie będzie należało do przyjemności. Ważną kwestią jest także bezpieczeństwo. To jedyne warunki dobrej zabawy na statku.

W Internecie można znaleźć coraz więcej ofert sylwestrowych rejsów, ponieważ nietypowe formy spędzania Sylwestra zyskują na popularności wśród Polaków. Dostępne są rejsy w przystępnych cenach takie jak sylwestrowy rejs w Chorwacji jak również ekskluzywne rejsy komfortowymi jachtami po egzotycznych miejscach. Przykładem jest tutaj rejs sylwestrowy po Karaibach.

Czego spodziewać się na morskim sylwestrze? Na pewno świetnej zabawy z marynarzami i wilkami morskimi oraz specjalnie przygotowanego na tę okazję menu z kuchni okrętowej. Serwowane będą wykwintne dania obfitujące w pyszne potrawy z owoców morza. W planie przewidziano też konkursy prowadzone przez wodzireja i zabawę taneczną zazwyczaj przy muzyce DJ’a lub orkiestry. O północy, tradycyjnie lampka szampana, życzenia noworoczne i pokaz sztucznych ogni.

A ci z Państwa, którzy wolą przywitać Nowy Rok „na mokro”, mogą być zainteresowani safari nurkowym, np. Sylwester w Egipcie przewidzianym na okres 26 grudnia – 2 stycznia. Wyposażenie łodzi zapewnia komfort pobytu. Widoki podwodnego świata szczególnie zachwycą gości w tę magiczną noworoczną chwilę.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się


Zarejestruj się


Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.