Sylwester z kuligiem i zbójnickimi atrakcjami będzie z pewnością ciekawą propozycją jeśli pragniesz spędzić Sylwestra niekonwencjonalnie, inaczej niż dotychczas. Tego typu Sylwester w plenerze dostarcza wielu niezapomnianych emocji oraz wspaniałej zabawy w gronie miłych ludzi i przyjacielskiej atmosfery.

Na kuligu się nie kończy

W Internecie znaleźć można sporą ilość ofert Sylwestra z kuligiem. Należy pamiętać, że kulig to nie tylko wieczorna przejażdżka saniami pośród niezwykłych górskich krajobrazów. Usługodawcy prześcigają się w coraz to nowszych pomysłach i wariacjach spędzania Sylwestra w ten właśnie sposób.

Przejazd kuligiem często kończy się zabawą np. w specjalnie zagospodarowanym szałasie z ogniskiem, przy dźwiękach zamówionej kapeli góralskiej. Tam goście mogą przywitać Nowy Rok, wystrzeliwując sztuczne ognie, a później bawić się do samego rana. Podczas świętowania serwowane są wyśmienite potrawy takie jak nadziewany kaszą prosiak, bigos czy barszcz z krokietem. Istnieje możliwość spróbowania regionalnych specjałów takich jak oscypek czy góralska herbata. Na ognisku można upiec kiełbaskę lub skosztować steku, boczku, szaszłyka lub zapiekanych ziemniaków serwowanych z grilla.

Aktualne oferty sylwestrowe z kuligiem znajdziesz tutaj: Sylwester z kuligiem

Czekają też dodatkowe góralskie atrakcje

Organizatorzy kuligów sylwestrowych dbając o swoich gości, oferują im wiele dodatkowych udogodnień i atrakcji. Dla każdego uczestnika przygotowywane są ciepłe baranie skóry, a dodatkowo do rozgrzania kubek gorącego wina korzennego lub zbójnickiej gorzałki. Na zabawie czekają pokazy i nauka tańca góralskiego, wspólne śpiewanie oraz nauka picia po góralsku. O północy w cenie dostajemy szampana, aby przy lampce tego trunku w towarzystwie zbójników złożyć sobie najlepsze życzenia noworoczne. Co ważne w przypadku braku śniegu gospodarze imprezy zapewniają nawet wymianę płozowych sań na powozy lub bryczki z kołami.

Zaloguj się


Zarejestruj się


Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.