Niesamowite wrażenia zagwarantuje sylwestrowa impreza w pociągu. Nie będzie to z pewnością nudna podróż do jakiej przywyknąć można w PKP na co dzień. 
W specjalnie przygotowanych na tę okazję wagonach z wymontowanymi siedzeniami odbędzie się impreza taneczna w rytm muzyki, którą zapewni profesjonalny DJ. Bujający się na zakrętach skład i drgająca podłoga rozhuśta wszystkich uczestników do szalonego tańca. W wagonach przygotowany będzie oczywiście poczęstunek w formie szwedzkiego stołu. Po dotarciu do stacji docelowej na uczestników czekać będzie ciepły posiłek wydawany z lokomotywy i grill na peronie. O północy wzniesiony zostanie toast sylwestrowy. Następnie pociąg z bawiącymi się pasażerami wróci z powrotem.

O ile powyższa oferta skierowana jest raczej do ludzi młodych to dla starszych przygotowywany jest również bal sylwestrowy w pięknie udekorowanym parowozie, który odjedzie ze stacji w blasku sztucznych ogni. W wagonach czekać będzie na gości wagon restauracyjny gdzie podawane będą ciepłe posiłki oraz przekąski oraz wagon z salą taneczną, na której przygrywała będzie orkiestra. Na miejscu docelowym zorganizowane zostanie ognisko, a goście wypiją lampkę sylwestrowego szampana. Co roku około 300 osób bierze udział w balu w pociągu.

Zobacz także inne rodzaje nietypowego sylwestra!

Komentarze

  • soldier
    Odpowiedz

    a gdzie można spędzić takiego sylwestra?

  • Okurcze
    Odpowiedz

    W tym roku tez bedzie organizowany sylwester w pociagu ? Od jakiej stacji rozpocznie sie podroz ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się


Zarejestruj się


Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.