Sylwester to czas, kiedy chcemy razem świętować i bawić się do białego rana. Jak sprawić, by ten dzień był wyjątkowy? Dla wszystkich miłośników filmu kina w całej Polsce przygotowują specjalne propozycje, które na pewno pozwolą przywitać Nowy Rok w iście hollywoodzkiej oprawie!

Sieć kin Multikino zaprasza widzów na „Sylwester w Multikinie”. Świętowanie rozpocznie przedpremierowy pokaz filmu „Wilk z Wall Street”, zaś po północy będzie można zobaczyć komedię „Millerowie” i historię rywalizacji dwóch najlepszych kierowców F1 – „Wyścig”. Dodatkowo dla wszystkich gości przygotowano „welcome drink” na powitanie i lampkę szampana o północy, zaś w wybranych obiektach zagrają jeszcze najlepsi DJ-e.

Również kina Helios w całej Polsce przygotowują tej nocy coś specjalnego – na wszystkich spragnionych wrażeń czeka Maraton Sylwestrowy z Hobbitem i lampka szampana o północy.

Widzowie ceniący dawny, bardziej kameralny sznyt znajdą coś dla siebie w Kinach Studyjnych. Funkcjonujące w wielu miastach małe obiekty (Kino Charlie w Łodzi, Agrafka w Krakowie, Światowid w Katowicach, Bajka w Lublinie, Praha w Warszawie i wiele innych) także nie zawiodą swoich bywalców. Ciekawe propozycje maratonów filmowych, konkursy, zabawy, przekąski i napoje pozwolą należycie uczcić nadejście roku 2014.

Ceny Sylwestrów Filmowych wahają się od ok.70 zł nawet do 200zł. Niezależnie od tego jaką propozycję wybierzemy – na pewno nie będziemy czuć się zawiedzeni.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się


Zarejestruj się


Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.