Jeśli myślimy o nadchodzącym sylwestrze, to z pewnością jednym z obrazów, jakie nam towarzyszy jest siarczysty mróz, zaróżowione policzki i leżący na ziemi śnieg. Czy jeszcze się to nam nie znudziło? Przecież możemy spędzać tę noc, chociażby na gorącej plaży jednego z wielu europejskich kurortów — to byłoby naprawdę magiczne!

Jeśli chcemy sprawić by sylwester, był naprawdę niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju, musimy podjąć odważną decyzję i przejrzeć oferty noworocznych zabaw poza granicami naszego pięknego kraju! Nie musimy wyjeżdżać daleko, południowa Europa bywa naprawdę bardzo ciepła nawet wtedy, gdy w Polsce trzymają kilkunastostopniowe mrozy! Wystarczy wspomnieć kurorty w Chorwacji, Hiszpanii, Portugalii, Grecji czy nawet Bułgarii. Dobrym wyjściem są także liczne wyspy Morza Śródziemnego — Malta, Sycylia czy imprezowa Ibiza lub Majorka! Dla osób spragnionych egzotyki można sięgnąć wzrokiem trochę dalej aż do północnej Afryki, która nie jest wcale tak daleko! Sylwester w Egipcie brzmi całkiem przyjemnie, czyż nie?

Wyobraźcie sobie — zamiast mroźnej imprezy w centrum Waszego miasta, bajeczna potańcówka na dzikiej plaży! Żadnych zmarzniętych rąk i zakatarzonego nosa, czysta zabawa i chłodne drinki dla ostudzenia rozgrzanego ciepłym powietrzem ciała! Ale uwaga! Istnieje prawdopodobieństwo, że już nigdy nie będziecie chcieli spędzić sylwestra zimą…

Oferty Sylwestrowe z zagranicy

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się


Zarejestruj się


Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.