A może by tak poprzebierać się na Sylwestra? Bardzo modne i na pewno bardzo angażujące. Największe marudy w końcu się przekonają i też rozpoczną poszukiwania odpowiednich gadżetów i części garderoby do wymarzonego kostiumu! Teraz to nie problem. W każdym mieście znajdzie się co najmniej kilka second-handów i sklepów z tanimi zabawkami dla dzieci, gdzie potencjalni kowboje i księżniczki znajdą kluczowe akcesoria. Ale w co się przebrać?

Dziki zachód, dzika noc

Indianie, kowboje, szeryf i rzezimieszki znowu wspólnie zasiądą w jednym gmachu. Nie zapomnijmy także o pięknych squaw, kobietach ze skazą w historii i urodzajnych córkach farmerów!

Kosmiczna zabawa

Jesteście fanami Star Treka albo Gwiezdnych Wojen? A może by tak zrobić konkurs, która saga będzie lepiej przygotowana nie tylko merytorycznie, ale także (a może przede wszystkim) która saga będzie miała bardziej wiarygodnych przedstawicieli?

Gdzie bankiet tam James Bond

Zostań agentem 007! To dopiero szansa dla wszystkich, którzy na co dzień nie mają okazji, ale czasem chcieliby założyć coś eleganckiego! Tutaj z przepychem nie można przesadzić. Panowie nie zapominajcie, że każda kobieta może mieć ukryty mały pistolet albo nóż w swojej torebce! Lepiej im nie podpadać! 😉

Zostań bohaterem wieczoru

Przebierz się za Batmana, Supermana albo Spidermana. Wolisz ciemne charaktery? Znak Zapytania, Pingwin, ktoś inny? Na pewno pomysłów będzie wiele! Panie nie zapominajcie o Kobiecie Kocie czy Wonderwomen! Świat bohaterów nie jest w 100% męski! Damska wersja Batmana wcale nie jest gorsza. W końcu „Kopernik też była kobietą”!

Dla bardziej kreatywnych, nie lubiących gotowych wzorców… zostawiamy pole do popisu. Życzymy kreatywnych pomysłów! 🙂

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się


Zarejestruj się


Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.