Jeśli nie chcesz spędzić tego Sylwestra w domu lub na kolejnym z rzędu sylwestrowym przyjęciu u znajomych i liczysz na coś naprawdę ekscytującego i niepowtarzalnego zdecyduj się na sylwestrowy rejs promem. Poczuj bryzę i zapach morskiej wody i przekonaj się jak romantyczne, może być składanie ukochanej osobie najlepszych życzeń pod gołym niebem na środku morza.

Możesz zaplanować urlop dla całej rodziny. Jest wiele linii wycieczkowych, na których dostępne są oferty noworocznych rejsów dla rodzin, par, grup zorganizowanych, a także dla pojedynczych turystów. Przed wybraniem rejsu najlepiej sprawdzić jakie pakiety specjalne oferuje prom w okresie świąteczno-noworocznym. Pomoże to w wybraniu oferty z najistotniejszymi udogodnieniami i atrakcjami.

A co czeka na turystów na pokładzie? Zazwyczaj oferty obejmują bal sylwestrowy z muzyką na żywo lub dyskotekę z DJ’em, a często zdarza się również, że obie te imprezy odbywają się równocześnie na dwóch różnych salach. W zależności od imprezy dla gości przygotowywane są miejsca przy stołach zastawionych przekąskami i podawane są ciepłe posiłki lub dostępny jest tzw. szwedzki stół. Dla pijących czekają bary z drinkami sylwestrowymi serwowanymi przez zawodowych barmanów. Zabawę często rozkręca wodzirej organizujący wiele konkursów czy też loterię z nagrodami. Zwykle o północy organizatorzy zapraszają na pokład, gdzie wzniesiony zostaje sylwestrowy toast i odbywa się pokaz sztucznych ogni.

Wiele promów oferuje również krótkie, bo trwające dwa, trzy dni rejsy, które są zaplanowane w taki sposób, że nie można znaleźć podczas ich trwania chwili na nudę. Taki rejs będzie z pewnością niezapomnianą przygodą dla zakochanych. W ofercie sylwestrowego rejsu dla zakochanych znajduje się często możliwość wynajęcia specjalnie przygotowanego apartamentu dla dwojga, skorzystania z zabiegów odnowy biologicznej lub zamówienia romantycznej kolacji.

Komentarze

  • Klaudia
    Odpowiedz

    Mmm… rozmarzyłam się 😉 Było by wspaniale móc popłynąć w taki rejs ;D Na ten rok mam już plany, ale może w następnym… kto wie ;P

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się


Zarejestruj się


Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.