Jeśli nie lubisz zimy wybierz się na Sylwestra do ciepłych krajów. Wiele biur podróży oferuje wyjazdy do słonecznych miejsc nad Morzem Śródziemnym, ale również wycieczki na piękne, tropikalne wyspy.

O ile nad polskim morzem przywitanie Nowego Roku w bikini nie będzie możliwe (choć kluby miłośników zimnej wody organizują co roku ekstremalny Sylwester morsów) to na rajskiej wyspie lub na plaży w Egipcie, Maroku czy na Cyprze z pewnością się to uda. Za egzotyczne szaleństwo sylwestrowej nocy trzeba jednak sporo zapłacić, ale jeśli dysponujesz większą gotówką, nie zastanawiaj się. Niezapomniane wrażenia gwarantowane!

Dla mniej zasobnych portfeli dobrym rozwiązaniem jest spędzenie Sylwestra nad Morzem Bałtyckim. Wiele hoteli, pensjonatów, kwater prywatnych i agroturystycznych zaprasza na wypoczynek w okresie noworocznym. W ofercie obiektów jest oczywiście nocleg, ale również zorganizowane bale sylwestrowe, kameralne przyjęcia czy też nastrojowy i romantyczny Sylwester we dwoje. Na gości czekają również często dodatkowe atrakcje i udogodnienia wliczone w cenę takie jak zabiegi SPA, możliwość korzystania z sauny, basenu czy jacuzzi lub też możliwość pozostawienia dzieci w kąciku zabaw podczas sylwestrowej zabawy.

Należy zauważyć, że w Polsce organizowany jest również hawajski Sylwester na specjalnie przygotowanej plaży. Można witać Nowy Rok wśród zielonych, egzotycznych palm, na miękkim piasku, popijając tropikalnego drinka sylwestrowego podczas gdy na zewnątrz pada śnieg, a temperatura spada poniżej zera.

Wspaniałym pomysłem, może okazać się spędzenie sylwestra w najpopularniejszych Polskich miejscowościach jak Sopot, Władysławowo, Świnoujście czy Międzyzdroje. Tam czeka na Was wiele ciekawych atrakcji, klubów czy restauracji, by spędzić ten dzień w dobrym nastroju.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się


Zarejestruj się


Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.