Wrocław bez Sylwestra 2021? Niestety, w tym roku mieszkańcy oraz turyści nie spotkają się na wrocławskim Rynku, aby wspólnie pożegnać rok 2021. Władze miasta odwołują imprezę miejską, ale nadal zachęcają mieszkańców do zabawy. Jak będzie wyglądać Sylwester we Wrocławiu 2021?

To pierwszy raz od 30 lat, kiedy we Wrocławiu nie odbędzie się miejski Sylwester. W poprzednim roku, z powodu pandemicznych obostrzeń, władze miasta zaprosiły mieszkańców na #SylwesterŻycia, czyli „największą domówkę świata”. Impreza transmitowana była z najwyższego budynku w mieście, czyli ze Sky Tower.

Niestety w tym roku sytuacja pandemiczna zmusiła Urząd Miasta do rezygnacji z jakiejkolwiek formy wspólnego świętowania. To jednak nie oznacza końca sylwestrowej zabawy we Wrocławiu. Władze miasta nadal zachęcają do udziału w mniejszych wydarzeniach i wspólnego świętowania w mniejszych grupach. Jaką alternatywę możecie wybrać na Sylwester i Nowy Rok we Wrocławiu?

Sylwester 2021/22 we Wrocławiu z balem – gdzie się wybrać?

Po zeszłorocznych zakazach jesteśmy spragnieni dobrej zabawy jak nigdy przedtem. Sylwestrowe oferty we Wrocławiu cieszą się dużym zainteresowaniem. Na szczęście nadal możecie wybierać z wielu różnych opcji spędzenia ostatniej nocy w tym roku i to w naprawdę dobrej cenie. Co powiecie na ekscytujący wieczór w czarującym wnętrzu tuż obok Hali Stulecia? W cenie 295zł/os wliczony jest alkohol, szampan wino, trzy gorące dania, zimna płyta i ekstrawaganckie sylwestrowe przekąski – również w opcji dla wegan! O dobrą zabawę do samego rana zadba dwójka najlepszych DJ-ów… A może Sylwester we Wrocławiu w stylu Glamour i wasza własna „Bajka Sylwestrowej Nocy”. Sprawdźcie, co czeka was podczas Sylwestra 2021 we Wrocławiu!

Sylwester Wrocław
sylwester we wrocławiu 2021

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się


Zarejestruj się


Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.