Czy Tobie też zdarzyło się nie mieć pomysłu na Sylwestra? A może Twoje plany w ostatnim momencie znacznie się pokrzyżowały? Jak wówczas spędzić Sylwestra? Przedstawiamy propozycje, które sprawią, że nawet spontaniczne sylwestrowe pomysły okażą się strzałem w dziesiątkę.

Zapewne każdemu zdarzyło się nie mieć pomysłu lub planów na Sylwestra. Znajomi zorganizowali sylwestrowy wieczór wcześniej, przyjaciółka wyjeżdża w góry, a Ty nie wiesz co będziesz robić 31 grudnia? Przedstawiamy wskazówki, które zdecydowanie ułatwią Ci stworzenie szampańskiego sylwestrowego wieczoru.

1. Sylwester z kulturą

Jeśli jesteś fanem teatru, kina, czy filharmonii, 31 grudnia to świetna okazja, żeby artystycznie zakończyć rok. W kinach spotkasz maratony filmowe, zwieńczone lampką szampana o północy. W teatrze, po spektaklu również możesz wznieść toast z aktorami na scenie. Specjalne sylwestrowe pokazy w filharmonii to także wyjątkowa, kulturalna propozycja na wkroczenie w Nowy Rok z artystycznymi doznaniami. Sylwester z kulturą to również świetna propozycja dla singli.

2. Sylwester miejski

Zawsze możesz sprawdzić co słychać w centrum Twojego miasta. Wiele miast oferuje ciekawe propozycje koncertowe, przykładowo na Sylwestrze 2019 w Poznaniu wystąpi Brodka i Krzysztof Zalewski. Sprawdź, co oferuje Twoje miasto i wybierz się na koncert i pokaz fajerwerków.

3. Spontaniczny wyjazd

Jeśli jesteś żądny przygód, możesz zdecydować się na spontaniczny wyjazd. Wystarczy, że 31 grudnia wsiądziesz do pociągu lub auta i ruszysz przed siebie – nad morze, w góry (w takim przypadku najpierw sprawdź noclegi w górach), czy do czołowych polskich miast. Popołudnie możesz spędzić spacerując po mieście, a wieczorem ruszyć na imprezę. Toast o północy na plaży może okazać się niezapomnianym przeżyciem! Po zabawie możesz wrócić do domu, lub zdecydować się na nieco dłuższy pobyt, rezerwując nocleg bezpośrednio po przyjeździe do miasta.

4. Filmowy maraton

Sylwester nie musi oznaczać szalonej zabawy do białego rana. Jeśli masz ochotę na domowe klimaty, możesz zorganizować wieczór filmowy. Zaproś znajomych na pidżama party i nadróbcie filmowe i serialowe zaległości. Możesz również przywitać Nowy Rok solo – oglądając do rana ulubione pozycje serialowe, czy filmowe. Przekąski, relaks, wypoczynek i film chyba nigdy się nie znudzą?

5. Wyjazd zorganizowany

Jeśli pozostało Ci wystarczająco dużo czasu do Sylwestra, bez przeszkód możesz zdecydować się na sylwestrowy wyjazd. Nie wahaj się – nawet jeśli zostało kilka dni do Sylwestra, możesz zdecydować się na ciekawy wyjazd! Sylwester na stoku, kulig, bal, a może w plenerze? Decyzja należy do Ciebie. Plusem sylwestrowego wyjazdu jest zdecydowanie niezmącony relaks i zabawa – nie musisz martwić się o perfekcyjnie posprzątane mieszkanie i ciekawe imprezowe dania. Wystarczy, że przyjedziesz na miejsce i będziesz się świetnie bawić.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się


Zarejestruj się


Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.