Ciesz się, będąc sam w Sylwestra! Bez względu na to czy jesteś introwertykiem, który pragnie spokojnej nocy czy ekstrawertykiem, który chce bawić się całą noc, możesz skorzystać ze wskazówek przedstawionych poniżej.

Spędzenie Sylwestra samotnie może być zarówno oczyszczające jak i bolesne, w zależności od punktu widzenia. Tylko od ciebie zależy, w jaki sposób uczcisz tą szczególną, jedyną noc w roku. Możesz przywitać nowy rok z poczuciem pewności siebie i stylem albo skryć się w domu, przykryć kocem i płakać. Co będziesz robić tego Sylwestra, nie ma tak wielkiego znaczenia, jak to jak bardzo zaangażujesz się tej nocy. Możesz bawić się dużo lepiej w samotności w domu, niż na największej sylwestrowej imprezie w mieście (zwłaszcza jeśli jesteś introwertykiem).

Tak więc, jeśli jesteś samotny w Sylwestra i nie wybierasz się na randkę, sprawdź poniższe propozycje sylwestrowe i wybierz jedną z nich. Skoncentruj się na przywitaniu nowego roku z pewnością siebie i radością — bez poczucia samotności, żalu i odtrącenia.

Wielka sylwestrowa impreza

Wiele hoteli, restauracji i klubów organizuje ogromne sylwestrowe imprezy. Setki ludzi dołącza do tego rodzaju zabaw. Imprezy te są zazwyczaj huczne i głośne, ale znaleźć można również kameralne przyjęcia pozwalające odpocząć od zgiełku miasta. Możesz założyć najseksowniejszą sukienkę lub wypożyczyć elegancki smoking, tańczyć i pić całą noc do białego rana. Wielka sylwestrowa impreza jest dobra dla ekstrawertyków i tych, którzy chcą zrobić coś emocjonującego i zupełnie odmiennego niż dotychczas. Samotność w Sylwestra nie musi oznaczać, nudnej i męczącej nocy spędzonej samemu w domu. Wiele singli dołącza do imprez sylwestrowych, bo jest to również doskonały sposób na poznawanie nowych ludzi, a w rezultacie zawieranie nowych związków.

Sylwester dla singli

Imprezy dla singli w Sylwestra mogą być niezwykle interesujące, zwłaszcza jeśli wybierasz się na nie z otwartym umysłem i duchem zabawy. To twoja szansa, aby porozmawiać z nowymi ludźmi, nawiązać nowe kontakty i spróbować czegoś nowego i ekscytującego. Jeśli chcesz udać się na imprezę pod hasłem ? Sylwester dla singli?, ale nie chcesz tego robić sam, wyszukaj na forach ogłoszeń i sprawdź, czy ktoś nie wybiera się czasem w to samo miejsce co ty. Kto wie, może spodobacie się sobie nawzajem i razem spędzicie niezapomnianą noc.

Zagraniczne wyjazdy dla singli

Kuszącą alternatywą może być także wyjazd za granicę. Co roku organizowane są wycieczki dla osób samotnych. Pośród kilkudziesięciu uczestników nietrudno znaleźć bratnią duszę, choćby do rozmowy, wspólnego zwiedzania pięknych zakątków oraz lampki szampana o północy.

Mała grupa przyjaciół

Świętowanie Sylwestra z niewielką grupą przyjaciół, to doskonały sposób dla introwertyków na spędzenie tej jedynej nocy w roku. Przyjście na Sylwestra bez osoby towarzyszącej jest świetnym sposobem na lepsze poznanie swoich znajomych, wyznaczenie noworocznych postanowień i obudzenie się szczęśliwym i świeżym pierwszego stycznia nowego roku.

Sylwester miejski

Można również wybrać się na imprezę miejską, która odbywa się w większości większych, polskich miast. Tam z pewnością nie brakuje ani singli, ani dobrej zabawy. Świetna muzyka i pozytywne emocje pomogą przełamać lody, a być może nawet porwą do tańca. Dodatkowe atrakcje i pokaz fajerwerków zapewnią wystrzałową zabawę.

Cicha i samotna noc sylwestrowa

Spędzenie Sylwestra w samotności może być relaksującym sposobem, na powitanie nowego roku. Wybierz swoje ulubione, odprężające i zdrowe zajęcie, aby obudzić się z dobrym samopoczuciem. Unikaj niezdrowej, konserwowanej żywności, alkoholu i narkotyków. Zamiast tego, podaruj sobie pedicure, manicure lub zabiegi kosmetyczne twarzy. Weź relaksującą kąpiel z bąbelkami. Zrób listę marzeń i celów na nadchodzący rok. Zadzwoń do mamy, babci, cioci lub dawnej znajomej. Zrób porządki w szafie. Przede wszystkim skoncentruj się na drogach prowadzących do udanego rozpoczęcia roku.

Komentarze

  • Iii
    Odpowiedz

    Kobiety siedzące same w sylwestra żenada kto w to uwierzy, każda dostaje dużo atencji nawet najbrzytsza, więc jest to paradoks i parodia kobiecej logiki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się


Zarejestruj się


Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.