Podobnie jak w ubiegłym roku Polsat zdecydował o organizacji sylwestrowej zabawy w Gdyni. „Koncert sylwestrowy zaplanowaliśmy znowu w Gdyni” – skomentowała Nina Terentiew, dyrektor programowy Polsatu.

Nie jest jeszcze znana dokładna lokalizacja w samym mieście. Prowadzone są w tej sprawie jeszcze dyskusje z władzami miasta. Niewykluczone jest, że zabawa pod gołym niebem tak jak rok wcześniej odbędzie się na Skwerze Kościuszki. Dodatkowo jednak brane są pod uwagę również centrum miasta oraz plaża miejska. Więcej szczegółów Telewizja Polsat zdradzić ma w ciągu kilku najbliższych tygodniu.

Kto wystąpi na koncercie? Organizatorzy nie zdradzają jeszcze szczegółów. Z nieoficjalnych źródeł wiadomo jednak, że zaśpiewać ma m.in. Maryla Rodowicz.

Znamy już szczegóły zabawy sylwestrowej w Gdyni. Sprawdź w artykule: Sylwester 2014/2015 z Polsatem – wystąpi m.in. Shakira!

Ubiegłoroczny sylwester z Polsatem okazał się hitem i przyciągnął przed telewizory ponad 4 miliony widzów, czyli ponad dwa razy więcej niż obejrzało sylwester TVP2 (2 mln) i ponad 3 razy więcej niż impreza TVN-u w Krakowie (dane Nielsen Audience Measurement).

Jeśli planujesz spędzić sylwestra w Gdyni, dołącz do tego wydarzenia na Facebooku, aby na bieżąco śledzić wszystkie newsy związane z sylwestrowym koncertem.

Komentarze

  • beata
    Odpowiedz

    Ludzie! Z rzeszowa do Gdyni jest za daleko powinno to się odbyc w Warszawie -w połowie drogi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się


Zarejestruj się


Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.