Ostatniego dnia roku repertuar polskich teatrów jest bardzo bogaty. Na scenach występują największe gwiazdy znane z telewizji i kina. Związane jest to z tym, że sylwestrowe spektakle i inne imprezy w teatrach zyskują coraz większe grono zwolenników. Bilety sprzedają się bardzo szybko, dlatego warto zarezerwować miejsce z odpowiednim wyprzedzeniem. Jak co roku zebraliśmy propozycje spędzenia sylwestra w najpopularniejszych teatrach w Polsce.

Warszawa

W Teatrze Komedia zobaczymy komedię „Człowiek Dwóch Szefów” w reżyserii Tomasza Dutkiewicza. Zaplanowano dwa spektakle sylwestrowe – o godzinie 17:00 i 20:30.

Wrocław

Teatr Capitol proponuje na ostatni dzień roku nietypowy „Kurs sylwestrowy”, który będzie doskonałym poradnikiem spędzenia udanej zabawy sylwestrowej. Uczestnicy kursu dowiedzą się od Marka Kocota jak przeżyć noc sylwestrową i sprawić by pozostała na długo w naszych myślach. „Kurs sylwestrowy” odbędzie się o 18:00 i 21:00.

Szczecin

Teatr Lalek Pleciuga zaprasza na teatralny sylwester „Wybierz Osiecką raz jeszcze”. Będzie to jedyna w swoim rodzaju, sylwestrowa wersja tego muzycznego przedstawienia. Organizatorzy zapewniają wiele dodatkowych niespodzianek godnych sylwestrowej nocy i gwarantują szampański nastrój. Przedstawienie rusza punktualnie o 20:00.

Poznań

Teatr Muzyczny przygotował na ostatnie dwa dni roku koncert z największymi przebojami operetkowymi. Usłyszymy utwory takich mistrzów jak Johann Strauss, Franz Lehár czy Imre Kálmán z popularnych operetek: Zemsta nietoperza, Księżniczka czardasza, Cygańska miłość, Wesoła wdówka czy Baron cygański. Wieczór dopełni noworoczny toast i lampka szampana. Koncert będzie można zobaczyć i usłyszeć 30 i 31 grudnia o godzinie 17:00 oraz 20:00.

Gdynia

Tegoroczny koncert sylwestrowy w Teatrze Muzycznym to nowe aranżacje najbardziej znanych filmowych hitów muzycznych. Posłuchamy utworów z filmów polskich i zagranicznych takich jak: „Ogniem i Mieczem”, „Vabank”, „Ojciec Chrzestny” czy „Titanic”. Koncert zaplanowano 31 grudnia 2014 na godzinę 18:00 oraz 21:30. Cena biletów zaczyna się od 180 zł, a kończy na 250 zł.

Bielsko-Biała

W Teatrze Polskim w wyjątkowy wieczór sylwestrowy pod hasłem „Sylwester z kulturą” widzowie zobaczą premierowo spektakl „Kogut w rosole”, inspirowany brytyjskim filmem „Goło i wesoło”. To jednak nie wszystkie atrakcje. Organizatorzy przewidzieli również kolację sylwestrową, noworoczny toast oraz koncert, który będzie niespodzianką. Sylwestrowy wieczór rozpocznie się o godzinie 19:00. Bilety dostępne są w cenach 250 zł, 220 zł oraz 180 zł.

Więcej informacji już wkrótce!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się


Zarejestruj się


Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.