Sylwester miejski we Wrocławiu, w tym roku po raz kolejny zostanie już zorganizowany przez miasto razem z TVP 2. Gala koncertowa rozpocznie się o godz 20:00. i potrwa aż do godziny 01:50!

Na Wrocławskim Rynku gościć będą takie gwiazdy jak Donatan & Cleo, Bajm, Afromental, Perfect, Lemon, Patrycja Markowska, Pectus, Margaret, Rafał Brzozowski, Bracia, Mesajah, Marek Piekarczyk, Natasza Urbańska, Piersi.

Hasło przewodnie tegorocznego sylwestra we Wrocławiu to „Muzyczna podróż bez granic po krajach Europy” i nawiązuje do zaszczytu otrzymania przez miasto w 2016 roku tytułu Europejskiej Stolicy Kultury. Na scenie usłyszymy zatem największe przeboje europejskiej muzyki rozrywkowej. Odwiedzimy muzycznie Anglię, Szwecję, Francję, a nawet Bałkany. Nie zabraknie też polskich hitów. Łącznie zaśpiewanych zostanie 50 przebojów!

Zaśpiewają również goście zza granicy: Drupi i lider zespołu Modern Talking — Thomas Anders.

Rozbawiać widzów będzie w tym roku Kabaret Skeczów Męczących.

W rolę prowadzących wcielą się Tomasz Kammel i Halina Mlynkowa oraz Barbara Kurdej-Szatan i Maciej Musiał.

Wstęp na koncert jest wolny.

Sylwester z Dwójką we Wrocławiu będzie organizowany jeszcze co najmniej do 2017 roku. Rok 2013 owocował w wiele atrakcji, cała impreza odbyła się w klimacie disco. Mogliśmy zobaczyć takie sławy jak Justyna Steczkowska, Kamil Bednarek czy Edyta Górniak.

Komentarze

 • kinga
  Odpowiedz

  Fane 🙂

 • kinga
  Odpowiedz

  Fajne na

 • gabi
  Odpowiedz

  Jak mnie siostra przenocuje to wpadnę z ukochanym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się


Zarejestruj się


Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.