Już od wieków ludzie gromadzili się na agorach oraz w centrach miast, po to, by razem świętować. Jakie atrakcje przygotowały polskie miasta na rok anno domini 2010/2011?

Sylwester w Warszawie

Stolica proponuje w tym roku zabawę na iście europejskim poziomie. Przed warszawską publicznością wystąpią krajowe, jak i zagraniczne gwiazdy. Na scenie będzie można zobaczyć szwedzki duet Roxette. Polskę będą reprezentowali: Doda, Kasia Kowalska, Wojciech Gąssowski oraz Maciej Maleńczuk. Sylwestrową imprezę poprowadzą: Krzysztof Ibisz, Kasia Cichopek, Tomasz Kammel oraz Agata Młynarska.

Krakowski sylwester

Kraków postawił w tym roku na klubowe rytmy. Sylwester w Krakowie odbędzie się pod nazwą Wow! Night 2010 uświetni Kelis. Na rynku będzie można zobaczyć: R.I.O., Robert M, DJ Namteh.

Sylwester we Wrocławiu

Wrocławską imprezę uświetni w tym roku Doda. Niebo nad Wrocławiem rozświetli pokaz sztucznych ogni, wystrzelonych z trzech miejsc: z Wyspy Piaskowej, spod urzędu wojewódzkiego, oraz okolicy Wzgórza Polskiego.

Sylwester gdański

W sylwestrowy wieczór o godzinie 22:00 Targ Węglowy zamieni się w wielki parkiet taneczny. Wszyscy zgromadzeni będą mieli szansę pobawić się przy muzyce serwowanej przez DJ?a kryjącego się pod pseudonimem Shaun Baker, wraz z MaLoY oraz DJ?em Sebastianem Wolterem. Nowy rok mieszkańcy Gdańska przywitają pokazem sztucznych ogni, wraz z projekcją multimedialną, wykonaną za pomocą laserów.

Relacje w TV

Ci, którzy nie chcą ruszać się z domu, a chcieliby zobaczyć atrakcje, jakie odbędą się w centrach polskich miasta, mogą je śledzić w telewizji. Jeśli nie bawią Was imprezy wśród tłumów ludzi, zawsze możecie miło spędzić czas, wybierając jakąś ciekawą ofertę sylwestrową.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się


Zarejestruj się


Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.