Sylwestrowi często towarzyszą huczne imprezy oraz piecie szampana, ale bardzo łatwo jest zamienić imprezową noc na romantyczny wieczór sylwestrowy z ukochaną osobą. Kolacja w nastrojowej restauracji czy egzotyczna wycieczka nie wyczerpują możliwości miłego spędzenia czasu z osobą, na której nam najbardziej zależy. Istnieje bowiem wiele innych alternatyw organizacji romantycznego wieczoru tylko we dwoje. Jeśli mamy trochę pieniędzy, możemy zaplanować wiele scenariuszy spędzenia tej wyjątkowej i ostatniej nocy w roku. Może ona przebiegać analogicznie do poniższego planu.

Przygotuj pyszne sylwestrowe potrawy

Pomyśl o zapewnieniu wyśmienitej kuchni. Poszukaj w okolicy dobrych restauracji, a następnie dokonaj rezerwacji. Problemem może być zbyt późna rezerwacja, ale przy dobrze zaplanowanej wcześniej liście restauracji na pewno znajdziesz wolny stolik.

Zarezerwuj pokój w hotelu

Poszukaj i zabukuj pokój w ekskluzywnym hotelu lub przytulnym apartamencie. Unikaj jednak proponowanych przez hotel pakietów, które zazwyczaj sprowadzają się do zorganizowanych imprez z nieznajomymi ludźmi. Pamiętaj, że to ma być tylko wasz wieczór, a romantyczna atmosfera pojawia się tylko, kiedy jesteś sam na sam z osobą, którą kochasz. Najlepiej trzymać się również z dala od barów — oczywistym jest z jakiego powodu.

Zatroszcz się o niezwykły prezent

Bardzo dobrze jest, aby w Sylwestra obdarować ukochaną lub ukochanego miłym prezentem. Może to być biżuteria, kwiaty, perfumy lub dobre wino. Nie zapomnij jednak dołączyć jakiegoś drobiazgu, mówiącego – „Kocham Cię!”.

Podczas tegorocznego Sylwestra niech twoja miłość wie, jak bardzo ją kochasz. Powiedz to, uśmiechnij się, potrzymaj za rękę, przytul delikatnie. Spraw, aby w tę noc komercyjne gadżety były mało ważne, a na znaczeniu zyskały romantyczne spojrzenia i zmysłowe pocałunki.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się


Zarejestruj się


Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.