Poznań przypomni nam sztandarową wokalistkę polskiej sceny muzycznej – Annę Jantar. Przeboje artystki zostaną wykonane w różnych aranżacjach przez współczesnych artystów. Zapowiada się bardzo klimatyczny powrót do przeszłości. Sylwester odbędzie się pod hasłem „Przetańczyć z Tobą chce całą noc”.

W koncercie sylwestrowym swego głosu użyczą m.in Halina Frąckowiak, Hanna Banaszak, Kasia Rościńska oraz siostry Dagmara i Martyna Melosik. Nie zabraknie oczywiście Natalii Kukulskiej, która zaśpiewa specjalnie przygotowany na tę noc utwór dla swojej mamy oraz miks innych przebojów.

Poza koncertem głównym zobaczymy młodych wykonawców z Poznania i jego okolic – posłuchamy łącznie trzech zespołów.

Wstęp na koncert jest wolny.

Komentarze

 • Rutkowski Maciej
  Odpowiedz

  Witam!
  Jestem pod miłym wraźeniem sylwestrowej imprezy 2014/2015 na pl.Wolności. Brawo dla organizatorów a szczególnie dla ekipy od nagłośnienia i efektów laserowych o północy.
  Jest to pierwszy sylwester od wielu lat który moźna podsumowac pozytywnie. Moźe to za sprawą zmiany pana Prezydenta?
  Jak zwykle w kaźdej dobrej robocie szuka się minusów i tutaj wskaźnikiem na minusik byłby dobór repertuaru. Bardzo spokojne i liryczne utwory nie za bardzo się nadają na taką imprezę. Myśle ze to teź przemyślane jest źeby tłum ludzi nie zabardzo się rozszalał i uniósł się spontanicznej chwili. A przecieź o to chodzi źeby rozbawić i roztańczyc to całe towarzystwo. …. Było pięknie ale za spokojnie.
  Chociaźby Ania Rusowicz i Natalia Kukulska
  bardzo spokojne piosenki śpiewały. Przecieź mają w swoim lub swoich mam repertuarze mnustwo piosenek żeby rozbujać ten cały tłum.
  Pozdrawiam .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się


Zarejestruj się


Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.