Powitanie Nowego Roku z grupą dobrych znajomych może być zarówno zabawne jak i spełniające. Z tej okazji możecie podziękować sobie wzajemnie i obiecać więcej miłości i wesołości na nadchodzący rok. Imprezy sylwestrowe nie zawsze muszą być dzikie i szalone. Więź, która was łączy jest jedyną rzeczą, której potrzebujecie, aby pojawiła się dobra zabawa.

Wspomnienia z ubiegłego roku

Przywoływanie wspomnień z ubiegłego roku jest dobrym sposobem na zebranie członków Twojej paczki. Podziel się historiami z Twojego życia, która przytrafiła się w ubiegłym roku. Opowiadaj o wszystkich ważnych, zarówno dobrych jak i złych chwilach. Noc wspomnień co prawda najlepiej sprawdza się na zewnątrz, przy ognisku lub grillu, ale siedzenie w dużym pokoju u kogoś w domu też ma swój urok. Uformujcie jeden duży krąg i dzielcie na przemian swoje wspomnienia. Zamiast otwartej rozmowy na temat doświadczeń minionego roku, możecie wypisać swoje wspomnienia na kartkach. W takim wypadku zbierz od wszystkich kartki, złóż w jednym pojemniku i wymieszaj. Możesz wybrać losowo jedną z nich i przeczytać na głos czekając na reakcję reszty ekipy. Autor historii może sam zdecydować czy się podpisać, czy pozostać anonimowym. To jest dobry sposób dla bardzo nieśmiałych ludzi, którzy inaczej nie będą chcieli uczestniczyć w tej zabawie sylwestrowej.

Podsumowanie projektu w Sylwestra

Jeśli grupa młodzieży aktywnie prowadzi ważny projekt, Sylwester to doskonała okazja, aby go ukończyć i podsumować. Zbierz wszystkich uczestników projektu na jednym przyjęciu, aby wspólnie ocenić jego rezultaty. Możesz zaskoczyć wszystkich i wręczyć nagrody oraz wyróżnienia dla najbardziej aktywnych uczestników, a także podarować odznaczenia dla pozostałych. Takie postępowanie umożliwia pokazanie wielkiego uznania dla wszystkich, którzy się przyłączyli i jest oznaką tego, że doceniasz wartość wszystkich działań. Zakończenie dużego projektu będzie zachęcało młodzież do większego zaangażowania w działania, które z pewnością będzie korzystne dla społeczeństwa. Również kulminacyjna, podsumowująca  projekt noc to innowacyjny sposób na podsumowanie i zamknięcie kończącego się roku i powitanie nadchodzących, owocnych dwunastu miesięcy.

Sylwester na basenie

Sylwestrowy skok musi odbyć się w miejscu, gdzie znajduje się basen. Każdy członek musi skoczyć do basenu, wywołując wielki plusk oznaczający noworoczne postanowienie. Spraw by skok był bardziej ekscytujący, krzycząc głośno swoje postanowienie i ciesz się skokiem innych tak samo jak swoim. Po dokonaniu skoku przez wszystkich uczestników kontynuujcie Sylwester na basenie do samego rana!

Komentarze

  • Aggat
    Odpowiedz

    Noo, na sylwestra to musi być mocna zabawa! Ja to też zawsze chciałam gdzies wyjechać, ale wiadomo, że student to raczej ubogi czlowiek 😉 A tym roku próbujemy ze znajomymi wygrać jakiś wyjazd, gramy m.in tu: https://apps.facebook.com/beefreepl/ 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się


Zarejestruj się


Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.