Niejedna osoba zamierza spędzić w tym roku przysłowiowego „sylwestra z Jedynką”. Stacje telewizyjne jak co roku przygotowały dla swoich widzów coś odmiennego od codziennego programu telewizyjnego. Jeśli zostajesz na Sylwestra w domu i nie organizujesz zabawy sylwestrowej włącz telewizję. Z pewnością znajdziesz ciekawy program dla siebie. Poniżej możesz zobaczyć, z którym z najpopularniejszych kanałów telewizyjnych warto spędzić tę wyjątkową, bo ostatnią noc w 2010 roku!


TVP1
W dzień Sylwestra dla widzów TVP1 czeka specjalne wydanie „Jaka to melodia” czy „Klanu”. Wieczorem Jedynka wyemituje dwa filmy: o 20:25 „Dżunglę”, zaś o 21:55 „Asterix i Obelix: Misja Kleopatra”. O 23:40 rozpocznie się sławetny „Sylwester z Jedynką”.

TVP2
Sylwester z Dwójką rozpocznie się już o godzinie 20:00 i potrwa do 2:00 w nocy. Program 2. Telewizji Polskiej będzie transmitował imprezę na żywo z wrocławskiego rynku. Na scenie zobaczymy: szwedzką gwiazdę muzyki pop – Ace of Base, natomiast wśród polskich artystów: Feel, Maryla Rodowicz, Edyta Górniak, Bajm, Mrozu, Patrycja Markowska, Afromental oraz Marina Łuczenko.

Polsat
Telewizja Polsat wyemituje „Sylwestrową moc przebojów”. Będzie to transmisja warszawskiej imprezy z placu Konstytucji. Na scenie zobaczymy legendarną grupę Roxette. Polską scenę muzyczną będą reprezentować Doda, Kasia Kowalska, Varius Manx, Urszula, Maciej Maleńczuk oraz Kombi.

TVN
Stacja TVN proponuje swoim widzom wieczór z polską komedią. O 20:00 widzowie będą mogli zobaczyć „Kogel Mogel”, „Galimatias, czyli Kogel Mogel II”, a następnie „Vinci” w reżyserii Juliusza Machulskiego.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się


Zarejestruj się


Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.