Sylwester to romantyczna okazja dla zakochanych par — czas świętowania wspólnie spędzonych lat i snucia planów na przyszłość. Wykorzystaj ten czas i spróbuj wyrazić swoje uczucia tej ważnej osobie w Twoim życiu.

List miłosny w baloniku

Stwórz nastrój dzięki miłosnemu liścikowi w baloniku. Napisz miłosną wiadomość opisującą pragnienia Twojego serca i zwiń w cieniutki rulonik tak, aby zmieścił się wewnątrz balonika. Kup bukiet czerwonych róż wraz z czerwonymi balonami, do jednego z nich wrzuć swój miłosny liścik. Rozkoszuj się romantyczną sylwestrową kolacją i czekaj aż osoba, którą kochasz, dostrzeże liścik ukryty w balonie. Jeśli pozwala Ci na to budżet, możesz wrzucić do balonu element biżuterii. Jest to oryginalny sposób przekazania romantycznej wiadomości do ukochanej osoby.

Ułóż jej imię płatkami róż

Zarezerwuj pokój w waszej ulubionej miejscowości wypoczynkowej. Przygotuj pokój, zanim zabierzesz tam swoją partnerkę. Ułóż na łóżku Jej imię, używając do tego płatków róż. Dopisz też jakiś romantyczny napis, ale standardowe „kocham cię” to za mało — wysil się na coś charakterystycznego dla Niej. Na koniec wypełnij jeszcze pokój romantycznymi dodatkami, takimi jak czekoladki, truskawkami i szampanem oraz sylwestrowymi dekoracjami.

Stwórz miłosną płytę

Inny romantyczny pomysł to stworzenie nagrania CD lub DVD dla ukochanej osoby. Umieść tam Jej wszystkie ulubione utwory oraz kilka własnych. Zgromadź też Wasze ulubione zdjęcia i napisz miłosny poemat. Jeśli nie masz możliwości stworzenia na własną rękę, idź do drukarni, żeby wydrukować okładkę z Waszym zdjęciem i poematem na odwrocie.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się


Zarejestruj się


Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.