TVN po sześciu latach przerwy zamierza transmitować koncert sylwestrowy, który zorganizuje w Krakowie. Informacje nie są jednak potwierdzone. Stacja nie komentuje jak na razie sprawy, a Katarzyna Fiedorowicz-Razmus z biura prasowego krakowskiego ratusza poinformowała jedynie, że miasto planuje przygotowanie koncertu. Nie potwierdzono, ani nie zaprzeczono współpracy na tym polu z TVN.

Z niepotwierdzonych doniesień wynika również, że do prowadzenia sylwestrowej zabawy na rynku w Krakowie mają być zatrudnieni Agnieszka Szulim i Marcin Prokop.

Ostatni transmitowany przez stację TVN Sylwester odbył się w Warszawie w 2007 roku. Jeśli informacje się potwierdzą, TVN dołączy do walki o widzów z TVP2 i Polsatem, które od kilku lat transmitują odpowiednio imprezę miejską z Wrocławia i koncert „Sylwestrowa Moc Przebojów” z Warszawy. Telewizyjna Dwójka potwierdziła już w tym roku organizację kolejnego Sylwestra we Wrocławiu. Nie wiadomo jednak czy koncert sylwestrowy Polsatu odbędzie się w Warszawie. Władze stolicy nie doszły jeszcze do porozumienia w tej sprawie ze stacją.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się


Zarejestruj się


Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.