Najlepsze pomysły na urozmaicenie Sylwestra drobiazgami. Oczywiście jest to zbiór pewnych propozycji. Wiadomo jednak, że gusta są różne i to, co dla jednych będzie ciekawym rozwiązaniem, dla innych może okazać się zwyczajnym kiczem.

Kup balony

Najlepiej kupić balony we wszystkich jasnych i żywych kolorach. Chyba, ze chcesz żeby np. dominowały dwa lub trzy kolory. Eleganckie złote i czarne, a może w stylu reggae zielone, żółte i czerwone? Możesz także znaleźć tematyczne balony z życzeniami bądź fajerwerkami noworocznymi. Ważne, aby nie przesadzić z ich ilością, w którymś momencie może okazać się, że będą wykorzystane w czasie tańców, zabaw czy bardziej lub mniej celowo przebijane.

Przygotuj ozdoby własnoręcznie

Jeżeli będzie mniej osób wysil się na akt twórczy i sam przygotuj ozdoby. Obecnie w sklepach dostępnych jest mnóstwo koralików i zawieszek wszelkiego rodzaju, które mogą być wykorzystane do stworzenia unikatowych girland i ozdobnych łańcuchów.

Zadbaj o odpowiednie światło

Chcesz stworzyć klimat bardziej tajemniczy? Zgaś światła pozapalaj świeczki zapachowe o dosyć świeżych zapachach, żeby nie wywoływały mdłości u gości. Możesz też wykorzystać światełka z choinki rozwieszając je w kilku miejscach w pokoju. Tiulowe kiście materiału i aksamitne wstążeczki nadadzą pomieszczeniu atrakcyjny wygląd tworząc przyjemną atmosferę.

Zwróć uwagę na szczegóły

Wykorzystaj ozdobne szklaneczki i kolorowe kieliszki. Niech każdy ma inny wzór lub niech styl i kolor szkła zależy od płynu, jakim będzie zapełniony. Będą się mieszać dając dodatkowe odcienie jaskrawych kolorów. Postaraj się stworzyć określony charakter dzięki drobnym stylizacjom.

Stwórz ciepłą atmosferę

Tęsknisz za latem, słońcem i relaksem na plaży? O atrapę słońca może być trudno, dlatego spróbuj użyć parasolek do drinków, fikuśnych mieszadełek, dużej ilości owoców i kolorowych serpentyn. Dla odważnych proponujemy także błyszczące konfetti, jednak pamiętajcie, ze na drugi dzień czeka sprzątanie.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się


Zarejestruj się


Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.