Tegoroczna Sylwester Miejski w Lublinie połączony będzie z obchodami przez miasto 700-lecia lokacji. Zaplanowano mnóstwo atrakcji. To będzie niesamowite widowisko multimedialno-muzyczne opowiadające o mieście dawniej i dziś.

Impreza odbędzie się na placu Teatralnym tuż przed Centrum Spotkania Kultur.  Wszystkich przybyłych czeka muzyczny spacer od czasów XIII wiecznego Lublina po współczesny hip-hop oraz dźwięki opowiadające o obecnych dzielnicach miasta.

To muzyczne doświadczenie dopełni multimedialna wizualizacja przygotowana przez lubelski kolektyw kilku.com. Ne zabraknie także zabawy i radości których dostarczą niezastąpieni Poławiacze Pereł – mistrzowie improwizacji.

Imprezę rozpocznie występ Lubelskiej Federacji Bardów o godzinie 20, który wprowadzi przybyłych gości w magiczny świat opowieści i baśni o dawnym Kozim Grodzie. Będzie można posłuchać także takich wykonawców jak: Klezmafour, Backbeat, Junior Stress, Chonabibe czy Lublin Street Band. Wszyscy mają inne inspiracje oraz reprezentują różne style muzyczne, łączy ich jedno – pochodzą z Lublina.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się


Zarejestruj się


Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.