Rocznica ślubu rodziców czy przyjaciół zbliża się wielkimi krokami, a w głowie pustka odnośnie tego, jaki prezent rocznicowy sprawić? Możliwości jest bez liku. Nie trzeba ograniczać się do tradycyjnych czekoladek, kwiatów czy butelki z napojem wyskokowym. Wystarczy nieco ruszyć głową, a pomysły na niesztampowe podarki pojawią się same.

  1. Jakie są najbardziej popularne prezenty na rocznicę ślubu?
  2. Przełam rutynę – prezent trafiający w serce
  3. Niezapomniane przeżycia – voucher jako prezent na rocznicę

Nie bądź jak inny – wyróżnij się z tłumu! Spraw najbliższym prezent na rocznicę, który na długo zostanie w pamięci. Potrzebujesz nieco inspiracji? Koniecznie zapoznaj się z poniższym artykułem.

Jakie są najbardziej popularne prezenty na rocznicę ślubu?

W większości przypadków, gdy zbliża się rocznica ślubu najbliższych nam osób, to postępujemy według utartych schematów. W ruch idą wówczas bombonierki czy bukiety kwiatów. Czasem zdarzy się jakiś sprzęt gospodarstwa domowego, znacznie rzadziej bilet do kina czy zorganizowanie romantycznej kolacji. Okazuje się jednak, że prezenty tego typu, choć oczywiście odrobinę przyjemności obdarowanym sprawią, to nie zapadną w pamięci na dłużej. Nie jest tajemnicą, że do serca najbardziej trafiają podarki prosto z serca, skrojone na miarę potrzeb obdarowywanego. Nie muszą być kosztowne, ważne jednak, by były dobrze przemyślane. Co można najbliższym podarować jako prezent na rocznicę?

Przełam rutynę – prezent trafiający w serce

Może niektórych to zaskoczy, lecz prezent rocznicowy, zwłaszcza ten dla rodziców, można wykonać samodzielnie! Wzruszające są kolaże zdjęć, a taki kolaż przy pomocy prostego programu komputerowego może wykonać każdy. Osoby nieco bardziej obeznane z techniką, mogą pokusić się nawet o stworzenie krótkiego filmu pełnego rodzinnych wspomnień. Jeżeli ktoś posiada zdolności manualne, to może najbliższym namalować portret lub przygotować inny, praktyczny podarek. Warto także pomyśleć nad tym, aby dzięki prezentowi, osoby świętujące rocznicę mogły spędzić trochę czasu tylko we dwoje.

Niezapomniane przeżycia – voucher jako prezent na rocznicę

Jeżeli ktoś chce sprawić najbliższym prawdziwą niespodziankę z okazji rocznicy ślubu, to może wykorzystać w tym celu voucher jako prezent na rocznicę. Wspólny skok ze spadochronu będzie dobrym pomysłem dla osób lubiących zastrzyk adrenaliny. Jest jednak mnóstwo mniej szalonych pomysłów, na przykład zaproszenie na kolację w romantycznej scenerii, weekend w spa, czy sesja masażu dla dwojga. Priorytetem przy wyborze prezentu powinna być radość obdarowanych.

Jak wybrać prezent na rocznicę?

Wybierając prezent na rocznicę należy pamiętać, że nie liczy sie wyłącznie to, aby „zabłysnąć”, aby był to prezent efektowny. Każdy chce, aby ukochana osoba cieszyła się i chciała chwalić się takim prezentem wśród, ale to nie oznacza, że pewnego rodzaju sztampa zawsze jest zła. Bardzo ważne jest przede wszystkim to, aby dopasować prezent do osoby, a więc brać pod uwagę to, jaka jest to osoba, jakie są jej potrzeby i preferencje. Mówiąc wprost – zastanowić się, co naprawdę sprawi jej przyjemność.

Niestety wspomniany wyżej voucher nie zawsze musi być trafiony, no chyba, że będzie on związany z faktycznymi zainteresowaniami bliskiej osoby, jej hobby czy po prostu – jest spełnieniem marzeń. W przeciwnym wypadku, może okazać się problemem. Wystarczy wyobrazić sobie, że ktoś otrzymuje na przykład voucher na skok ze spadochronem, a ma lęk wysokości. Wyjście z takiej sytuacji bezkonfliktowo może okazać się trudne. Czasami lepszy będzie prezent praktyczny, ale taki, który sprawi radość.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się


Zarejestruj się


Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.