Sylwester zbliża się wielkimi krokami. Warto zorientować się kiedy wziąć wolne, aby wyjść na tym jak najlepiej i skorzystać z jak największej ilości dni wolnych. Okazuje się, że korzystając z zaledwie kilku dni urlopowych możemy świętować o wiele dłużej. Sprawdźcie sami!

10 dni wolnego kosztem 3 dni z urlopu

Grudniowe święta wypadają korzystnie. Wykorzystując 3 dni z urlopu możemy świętować z rodziną aż 10 dni (od soboty 23 grudnia do poniedziałku 1 stycznia). Opcja ta jest również korzystna dla osób pragnących spędzić czas z dziećmi, które do szkół wracają dopiero 2 stycznia lub dla miłośników Białego Szaleństwa.

9 dni wypoczynku przy 4 dniach z urlopu

Co prawda Sylwester wypada w niedzielę, a Nowy Rok w poniedziałek, ale kilka dni później jest Święto Trzech Króli, zatem biorąc 4 dni wolne możemy zapewnić sobie 9 dni wypoczynku, na dobry początek nowego roku. Jest to świetna alternatywa dla osób, które chcą przedłużyć czas świętowania oraz w pełni wyleczyć kaca i z nową energią wrócić do pracy.

16 dniowy urlop przy 7 dniach wolnych

Jeżeli mamy do dyspozycji nieco więcej niewykorzystanych dni urlopu, warto zastanowić się nad świąteczno-noworocznym wypoczynkiem. Biorąc 7 dni wolnego będziemy mogli cieszyć się 16 dniowym urlopem – od 23 grudnia do 7 stycznia. W ten sposób nie tylko spędzimy więcej czasu z rodziną podczas świąt, ale też przedłużymy sylwestrowe szaleństwo.

Warto zastanowić się nad urlopem w Nowy Rok, ponieważ czasu coraz mniej. Święta już za dwa miesiące, a kalendarze właścicieli obiektów noclegowych i restauratorów prężnie się zapełniają. To najlepszy moment by znaleźć idealną ofertę.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się


Zarejestruj się


Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.