Sylwester zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim podjęcie decyzji jak spędzimy najpiękniejszą noc  w roku. Sprawdź jakim typem imprezowicza jesteś!

Nie masz żadnych planów na Sylwestra a zbliżający się Nowy Rok nie specjalnie Cię interesuje? Ba! Skomplikuje tylko życie i wymusi odzwyczajenie się od nawyku wpisywania w dokumentach liczby 16? Zdecydowanie jesteś typem… samotnika. Może warto zmienić coś w  swoim życiu poza 16 na 17? 😉

Planujesz spędzić Sylwestra w domu z lampką szampana przed TV i zastanawiasz się nad sylwestrem z „wójką”, „Polsatem” czy „TVN-em”? Diagnoza jest oczywista. Jesteś telemaniakiem. Podsuwamy postanowienie noworoczne: w 2017 kupię nowy… telewizor.

tv

Masz mało czasu dla najbliższych w roku więc impreza sylwestrowa to idealny czas na spędzenie chwil z rodziną? nie chcesz zostawić sam dziadków i rodziców, ktoś musi zająć się dziećmi? Typ domatora. Rodzina na swoim!

Nie umiesz doczekać się przyjścia ukochanej osoby a serce z każdą minutą bije coraz mocniej? przygotowujesz romantyczną kolację przy świecach… nie ma przecież nic piękniejszego niż czas spędzony z ukochaną/ym. Odzywa się prawdziwa dusza romantyka.

Organizujesz lub wybierasz się wieczorem na domówkę? Zlecą się wszyscy bliżsi i dalsi znajomi, przyjaciele, szykuje się zabawa do białego rana? Jesteś domatorem! Nic tak nie smakuje jak zabawa na czyiś rachunek! 🙂

dom

Uwielbiasz imprezy, głośną muzykę, tłumy uśmiechniętych, wyluzowanych i nie do końca… trzeźwych ludzi? planujesz imprezę sylwestrową w klubie, pubie, knajpie, barze czy koncert pod chmurką? Z pewnością jesteś 100% klubowiczem vel pubo/knajpo/barowiczem 🙂

impreza

Perspektywa kolejnego Sylwestra przed TV lub następnej imprezy sylwestrowej wydaje Ci się kiepskim pomysłem na celebrowanie Nowego Roku? Szukasz alternatywnych rozwiązań, chcesz przeżyć coś nowego, przeżyć przygodę, planujesz wyjechać na Sylwestra za granicą? Podróżnicy na pewno nie będą się nudzić!

Właśnie odbierasz szyty na miarę garnitur lub suknię? stawiasz na elegancję, szyk, kulturę wyższą, bogato zastawione stoły, taniec klasyczny zamiast dzikiej zabawy? wybierasz się na prawdziwy bal, do teatru czy opery? Musisz być typem balowicza. Albo masz co najmniej 50% zniżki w pewnym sklepie optycznym…

zamek

Nudziarze mają dość hucznych imprez, wrzasków, fajerwerków i głośnej muzyki. Potrzebujesz odrobiny spokoju i wyciszenia, naładowania „akumulatora” na cały rok daleko od cywilizacji, w chatce w lesie, górach albo nad morzem? To właśnie Twój typ. W tym wypadku nudziarz nie ma negatywnej konotacji.

Jeśli jeszcze nie wiesz gdzie spędzisz tegorocznego Sylwestra, skorzystaj z powyższych sugestii. Nowy Rok zbliża się z dnia na dzień – hotele, kluby, teatry czy biura podróży rozpoczynają sprzedaż ofert sylwestrowych imprez. Z dnia na dzień wolnych miejsc będzie coraz mniej, jeśli nie chcesz spędzić sylwestra w domu podejmij decyzję jak najwcześniej! Mnóstwo pomysłów i propozycji spędzenia Nowego Roku zamieszczamy na naszym portalu.

Bez względu na to jakim typem imprezowicza jesteś/jesteście pamiętajmy żeby pomimo świetnej zabawy zachować umiar, zdrowy rozsądek, zadbać o własne i naszych bliskich bezpieczeństwo.  Tak aby wejść w Nowy Rok radośnie, cali i zdrowo!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się


Zarejestruj się


Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.