Znalazłaś już sylwestrową kreację i podjęłaś decyzję, gdzie będziesz świętować nadejście Nowego Roku? Wskazówki zegara odmierzają już godziny do północy, a ty siedzisz bezradnie przed lusterkiem i zastanawiasz się nad swoją sylwestrową fryzurą? Niezależnie czy twoje włosy mają zły dzień, czy po prostu nie masz pomysłu na szałową fryzurę, nie pozwól by twoje włosy, były przyczyną zepsutego humoru na sylwestrowej zabawie. Wybierz styl, który będzie najlepiej odpowiadać twojej osobowości w tę noc i przebojowo przywitaj Nowy Rok!

Włosy proste

Na imprezę sylwestrową możesz wybrać prosty, ale klasyczny styl uczesania. Włosy w stylu „bob” z grzywką prostą połącz z mocno czerwoną szminką i ciemnym tuszem do rzęs.

Odświętny wygląd

Podaruj sobie wygląd tak radosny i uroczysty jak Sylwester, a także nieco zalotny. Uformuj włosy na bokach, aby odsłonić twarz, a także ukierunkuj niektóre pasma włosów w dół pleców. Owiń kilka pasm włosów wokół kolorowych wstążek. Uwieńcz swoją fryzurę kolorowym i mieniącym się makijażem tak, aby twój wygląd mówił, że jesteś gotowa na całonocną zabawę.

Styl reggae

Jeśli jesteś dziką kobietą lub jeśli chcesz być po prostu tą jedyną tego wieczoru, wybierz styl reggae na sylwestrową noc. Owiń kilka pasm włosów, powykręcaj je i spryskaj lakierem do włosów, aby wyglądem przypominały dready. Dodaj do tego szalony makijaż i wyjdź na parkiet.

Elegancka fryzura

Wybierz eleganckie uczesanie sylwestrowe na bardziej formalne sylwestrowe przyjęcia. Ułóż włosy w koński ogon, pozostawiając jeden lok z przodu dla podkreślenia twarzy. Podziel koński ogon na kilka części, pokręć, a następnie upnij. Zadbaj o delikatny i gustowny makijaż.

Wymyślna grzywka

Jeśli planujesz uczestniczyć w sylwestrowym balu, rozważ dobranie wymyślnej fryzury, aby wyróżnić się z tłumu. Wybierz fryzurę z krótkimi i prostymi, skropionymi włosami, a następnie dopasuj do niej stonowany makijaż.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się


Zarejestruj się


Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.