Ominęła Was w tym roku impreza Halloween? A może z łezką w oku wspominacie bale przebierańców z czasów podstawówki? Chcielibyście powitać Nowy Rok w stroju Batmana, Supermena, a może Avatara? Już dziś zaplanujcie sylwestrową imprezę przebieraną!

Przede wszystkim liczy się pozytywne nastawienie. Nie myślcie o tym, że już Wam nie przystoi, że wyrośliście z tego typu zabaw. Dajcie się ponieść fantazji oraz magicznej chwili nadchodzącego roku. Potraktujcie sylwestra jako pretekst do zorganizowania wspaniałej imprezy. Zapomnijcie o tym, co wypada, a co nie. Po prostu: bawcie się.

Temat przewodni sylwestra

Jedną z najważniejszych kwestii jest wybór tematu imprezy. Determinuje on bowiem nie tylko stroje gości, jedzenie, które ma zostać zaserwowane, ale także napoje oraz dekorację mieszkania. Motyw przewodni musi dawać duże pole do popisu zarówno gościom, jak i również gospodarzowi imprezy. Warto pamiętać, że organizując taką imprezę, dajecie gościom możliwość zabawy, nie tylko w sylwestrową noc, ale także w trakcie przygotowań do niej. Dzięki wybranemu motywowi przewodniemu można przenieść się w szalone klimaty disco lat 70., na hawajską plażę lub poczuć się jak gwiazda Hollywood — wszystko zależy od Waszej wyobraźni.

Przebranie

Dobierając strój na imprezę przebieraną, warto najpierw przejrzeć swoją szafę. Być może znajdują się tam ubrania, których dawno nie mieliśmy na sobie, a które wprost idealnie nadawałyby się na Wasze  przebranie. Inspiracji warto poszukać również na serwisach aukcyjnych czy w secondo-handach. Znajdziecie tam rzeczy niepowtarzalne, dzięki czemu będziecie pewni, że nikt inny nie pojawi się na imprezie w tym samym stroju.

Sylwestrowe dekoracje

Gdy już wybierzemy jakiś temat naszego imprezy przebieranej, łatwiej nam będzie zadecydować, w jaki sposób przyozdobić nasze mieszkanie. Istnieje wiele sklepów, które mają w swoim asortymencie dekoracje imprezowe. Na pewno egzamin zdadzą nieśmiertelne balony oraz różnobarwne łańcuchy. Stół warto przyozdobić kolorowymi serwetkami, które ożywią wystrój.

Jedzenie i napoje

Dobrym pomysłem jest dobranie jedzenia oraz napojów (tych wyskokowych i nie tylko) do tematu imprezy. Każdy sylwestrowy drink może nosić nazwę związaną z tematem, który wybierzecie. Również jedzenie może nawiązywać swoim kolorem lub składnikami do wybranego motywu przewodniego. Jeśli na przykład Wasze przyjęcie będzie nosiło miano „Hawajskiej plaży”, warto pomyśleć o drinkach z palemką, świeżych owocach, kokosach czy owocach morza. Ważne, żeby było kolorowo i smacznie!

Muzyka taneczna

Warto by było, aby muzyka na sylwestra w jakiś sposób komponowała się z tematem imprezy. Oczywiście należy wybrać muzykę, przy której lubicie się bawić. Mogą być to kawałki disco z lat 70 bądź 80., hity z pierwszych miejsc list przebojów, utwory rockowe — wszystko to, przy czym dobrze się czujecie i bawicie. Muzyka jednolitego gatunku może się niektórym znudzić, bądź zwyczajnie nie przypaść do gustu.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Wam dobrej zabawy!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się


Zarejestruj się


Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.